Marianne Liibert • 13 detsember 2019

Passwordi pileti ostjatele kingituseks raamat

Kõik, kes ostavad vahemikus 13.-16. detsember Passwordi pileti, saavad kingituseks Seth Godini raamatu "See on turundus".

Raamatu kohaletoimetamiseks võtame registreerijatega ühendust esmaspäeval, 17. detsembril.

Ostes 13.-16. detsembril Passwordi pileti, saad kingiks Seth Godini raamatu "See on turundus" väärtusega 38,50 eurot.   

Raamat koondab turundusmeistri tarkused kompaktseks süsteemiks, millel puudub parim enne sildike. Godin selgitab, kuidas turundada nii, et tulemusest tunneks uhkust nii konservatiivne korporatsioon kui ka oma eksistentsi nimel siplev idufirma. Autori nutikad tähelepanekud ning meeleolukad näited aitavad muu hulgas mõista:

- miks vanad lähenemisviisid ja taktikad enam ei toimi,

- kuidas läbi positsioneerimise väärtuslikud kliendid üles noppida,

- kuidas oma sihtgrupis usaldus välja teenida.

Eesti suurim turunduskonverents Password

Toimumise aeg: 4.-5. märts 2020

Tutvu kavaga ja soeta pilet: www.password.ee

NB! Kuni 17. jaanuarini kehtib soodushind 499 eurot (km-ga 598,80 eurot). Ostes pileti vahemikus 13.-16. detsember, saad kingiks Seth Godini raamatu "See on turundus" väärtusega 38,50 eurot.

Eesti suurim turunduskonverents Password toimub 4.-5. märtsil 2020 ja sedapuhku on teemaks responsible marketing ehk vastutustundlik turundus. Konverentsi peaesineja on Austraaliast pärit turundusprofessor, kolumnist, turunduskonsultant ja konverentside kõneleja Mark Ritson, kes räägib sellest, miks vastutustundlik turundus on kasulik sinu ärile.

Passwordi programmijuht Hando Sinisalu ütleb, et Ritsonit Eestisse esinema püüdnud saada juba aastaid. “Minu hinnangul on Ritson täna maailma TOP 3 hulka kuuluv turundusmõtleja, aga gurude seast kindlasti kõige parem esineja. Tema pluss on see, et oskab näha suurt pilti ja analüüsida turundustrende laiemas kontekstis."

Lisaks Ritsonile esinevad veel presidendi kliimanõunik Timo Palo; "Teeme Ära" liikumise algataja Rainer Nõlvak; Kantar Emori käitumisteaduste juhtekspert Heidi Reinson; Kantar Emori uuringuekspert Aivar Voog; agentuuri Tank juht Joel Volkov; Miltton New Nordics partner Annika Arras; Sustinere partner Maris Ojamuru; Alandsbankeni turundusjuht Crista Tammela; Rimi Eesti vastutustundliku ettevõtluse spetsialist Katrin Bats; Coca-Cola Hellenic Bottling Company, Poola ja Baltimaade üksuse tegevjuht Jaak Mikkel; Rekato tegevjuht Andres Sirel; Orkla Eesti turundusdirektor Annika Oja; Reserve Resources asutaja Ann Mikkel; Fundwise’i tegevjuht ja Hooandja asutaja ning Tech Green Pledge idee üks autoritest Henri Laupmaa; Eesti Plastiliidu partner Pilleriin Laanemets.

Passwordi konverentsil kuulutatakse välja ka Aasta Turundustegu, Aasta Meediategu ja Aasta Turundustiim.

Jaga lugu:
Seotud lood
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831
Maarit Eerme
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: 51 44 884
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700