Marianne Liibert • 2 detsember 2019

Password 2020 disain – mis on kontseptsiooni taga?

2020. aasta Passwordi disaini loojaks oli agentuur Imagine\TBWA. Ettevõtte disainer selgitab, kuidas visuaalne disain sündis ning mida see tähendab.

Turunduskonverents Password toimub kevadel juba kahekümnendat korda.  

"Kuna turundusega saab maailma käekäiku äärmiselt tugevalt mõjutada, kahtlemata ka loodusliku keskkonna jätkusuutlikkust, siis seadsingi selle kujunduse keskpunktiks," selgitas loovagentuuri Imagine\TBWA disainer Otto Suits, kuidas seostub visuaalne pool turunduskonverentsi Password 2020 teemaga, milleks on responsible marketing.

“Tahtsin, et visuaal mõjuks värskelt ja haakuks hästi käesoleva aasta temaatikaga. Samas ma ei soovinud, et see oma sõnumit ka liiga otseselt välja kommunikeeriks. Pigem kuidagi tunnetuslikult – nii, et see lihtsalt tunduks loogiline antud kontekstis ilma, et otseselt vaatajale keskkonnasäästlikkusest karjuks,” kirjeldas Suits disaini sündi.

Eesti suurim turunduskonverents Password 2020

Teema: Responsible Marketing ehk vastutustundlik turundus

Toimumise aeg: 4.-5. märts 2020

Tutvu kavaga ja registreeru SIIN!

Ta lisas, et koostöö Passwordi tiimiga sujus meeldivalt ja oldi samal lainel, mis tagas selle, et oli võimalik end loominguliselt vabalt väljendada.

Password 2020 teemaks on responsible marketing.   

Suits selgitas ka kasutatud värvide ja sümbolite tähendust. Rohekas põhitoon sümboliseerib looduslikku keskkonda ja värsket lähenemist keskkonnasäästlikkuse teemadele. Roosa joonega detailid on fragmendid erinevatest teemaga haakuvatest objektidest: näiteks kortsus plasttaara, planeet Maa, puud. Värvitoonide osas leidis Suits inspiratsiooni loodusest. “Miskipärast kangastusid vaimusilmas ikka ja jälle korallid. Ilmselt nii nende kauni väljanägemise kui ka inimtegevusest tuleneva haavatuse tõttu.”

Password 2020 visuaal

Kujundus: Otto Suits

Loovjuht: Rainer Olbri

Agentuur: Imagine\TBWA

Jaga lugu:
Seotud lood
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831
Maarit Eerme
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: 51 44 884
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700