23. sept
Sokisahtli ja SaltsUpi juht Piret Ilver on viimased kuus aastat uurinud e-kaubandusvõrgustike rolli väike- ja mikroettevõtete rahvusvahelistumisel. Järgnevalt toob Ilver välja suurimad tähelepanekud ja soovitused väikeettevõtjatele, kuidas kasvatada oma brändi tuntust ja müüki välisturgudel.
Bestmarketing.ee toetajad:
LinkedIn on tõusev täht sotsiaalmeediaturunduses, sest lisaks mõjukale publikule võimaldab platvorm ka peensusteni minevat sihtimist. Httpool Eesti multiplatvormi tiimijuht Kristel Karro toob välja LinkedIn-i turunduse põhilised eripärad.
Tänavune Kommunikatsioonijuhtimise aastakonverents toimub 21. oktoobril Tallinnas Nordic Hotel Forumis. Konverentsi keskseks teemaks on kommunikatsioonitrendid 2022. aastal. Vaata, kes on end juba konverentsile kirja pannud.
Äripäeva Akadeemia koolitaja ning ePPC Digitali asutaja ja Google Adsi strateeg Karl Pae on Google Adsis tegusid teinud juba 13 aastat. Ta asus aastal 2008 esimese eestlasena tööle Google’i Euroopa peakontorisse, kus tema töö oli nõustada ettevõtteid reklaamide haldamisel ja loomisel.
Eesti Olümpiakomitee turundusjuhi Margus Kiiveri sõnul otsustasid nad sel aastal läheneda Spordinädala kampaaniale teatava kiiksuga, mis ühiskonnas hetkel kirgi kütab. Loovlahenduse autor Havas Creative kasutas selleks klassikalist reklaamindusvõtet, sidudes sõnumiga aktuaalse teema.
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700