27. jaan
Hiljuti on Rannarootsi sotsiaalmeedia reklaamid jäänud silma uudse lähenemisega. Ettevõtte turundusjuhi Ivo Vinogradovi sõnul on kõige tähtsam see, et sotsiaalmeedia ei muutuks n-ö tapeediks, märkides, et newshacking on nende jaoks üks paljudest tööriistadest, millega saada tähelepanu.
Bestmarketing.ee toetajad:
Eesti suurimatele meediafirmadele Ekspress Grupp ja Postimees Grupp kuuluva trükiväljaannete levitamisega tegeleva ASi Express Post nõukogu võttis vastu otsuse sulgeda 2023. aastal jooksul kojukandeteenuse valdkond. Muutuse tulemusena koondatakse umbes 450 inimest.
Viiendat aastat toimub värbamisturunduse ja tööandja brändingu teemaliste tööde konkurss KICKOFF, mille eesmärk on tunnustada Eesti silmapaistvaid, edukaid ja sihtrühmi kõnetavaid tegusid. Tööde esitamise tähtaeg konkursile on 31. jaanuar.
Alates käesoleva aasta jaanuarist teenindab Euroopa ühte juhtivat moe- ja elustiilikaupade ostukeskkonda Zalando rahvusvahelisse dentsu gruppi kuuluv digitaalmeedia agentuur iProspect.
Kaitseväe pressijaoskonna ülem kapten Taavi Karotamme sõnul on kaitseväel olemas nii kriisikommunikatsiooniplaanid väiksemate kriiside jaoks kui ka sõjaplaanid sõjaolukorraks. Ta lisas, et töötempo, mis järgnes Venemaa täiemahulisele invasioonile Ukrainasse, andis hea ettekujutuse, milliseks võib kujuneda töörütm Eestile ohtu kujutavas olukorras.
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700