• 06.08.24, 13:51

Senine Coca-Cola HBC Eesti avalike suhete juht asus juhtima Energia Avastuskeskust

Sihtasutus Tallinna Tehnika ja Teaduskeskusele kuuluva Energia Avastuskeskuse juhina alustas 6. augustist tööd Darja Saar, kes seni töötas Coca-Cola HBC Eesti avalike suhete ja jätkusuutlikkuse juhina.
Darja Saar
  • Darja Saar
Darja Saare sõnul on Energia Avastuskeskusel oluline roll Eesti majanduse jaoks strateegilise tähtsusega inseneriteaduste populariseerimisel. „Nii era- kui avaliku sektori otsustajad on üksmeelel, et inseneride järelkasv on Eesti majanduse jätkusuutlikkuse üks võtmetegureid. Avastuskeskus saab samaaegselt olla heaks partneriks nii lastega peredele teadusmaailmas esimeste sammude tegemiseks kui ettevõtetele ning koolidele teadus- ja haridusprojektide läbiviimisel,“ kirjeldas Saar Energia Avastuskeskuse olulisust.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.25, 13:50
Digiposter laieneb: uus partner Postimaja ja suuremad ekraanid linnas
Saates „Password. Make marketing fun again“ teeme juttu välimeediast. Külas on Digipostri juht Priit Pedanik ja müügijuht Hardi Potter.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele