Autor: Best Marketing • 2. veebruar 2021

Passwordi tavapiletid on saadaval piiratud koguses

4. ja 5. mail toimub kolmes Kultuurikatla saalis turunduskonverents Password, kuhu on saadaval nii tava- kui ka veebipiletid. Tavapileteid jagub koroonapiirangutest tulenevalt vaid esimesele 250 registreerujale.

Valitsus kinnitas e-istungil koroonaviiruse leviku tõkestamise piirangute korralduse. Harjumaal kehtivad nimetatud piirangud alates 1. veebruarist 2021 ja arvestame nendega ka Kultuurikatlas toimuval turunduskonverentsil Password 2021.

Passwordi toimumise tingimused

Kehtima jääb siseruumides maski kandmise kohustus, samuti peab jätkuvalt olema tagatud desinfitseerimsivahendite olemasolu ja desinfitseerimisnõuete järgimine.

Kuna Password 2021 puhul on tegemist statsionaarsete istekohtadega konverentsiga, kehtib istumise alal kuni 50 protsendi ruumi täitumuse nõue ning istumine peab olema hajutatud. Väljaspool istekohtade ala võivad inimesed liikuda 2+2 reeglit järgides. See tähendab, et ühiskasutatavates kohtades, näiteks garderoobid, fuajeed jmt, tohib koos liikuda kuni 2 inimest, kes peavad hoidma teistest kahemeetrist vahemaad.

Korralduse järgi tohib konverentsidest osa võtta kuni 400 inimest, ent Kultuurikatla suurima ruumi mahutavus on 500 inimest. Võttes arvesse 50 protsendi ruumi täitumise nõuet, tähendab see, et Passwordi tavapiletite arv on tänavu piiratud – neid jagub vaid 250 kiiremale osalejale.

Ent muretsemiseks ei ole põhjust, õnneks saab Passwordil osaleda ka virtuaalselt, soetades veebipileti. Lisaks saab kõiki ettekandeid hiljem järele vaadata.

Password 2021 tavapiletid ja veebipiletid on saadaval SIIN.

Password toimub sedapuhku juba 21. korda ning keskendub kohanemisele ja ajaga kaasas käimisele.

Osalejatel on võimalik inspiratsiooni koguda ja praktilisi näpunäiteid saada mitmetest temaatilistest workshop'idest, kus tunnustatud Eesti eksperdid lähevad teemaga süvitsi ning jagavad oma kogemusi 1,5 tunni pikkustes interaktiivsetes sessioonides.

Lisaks Eesti tegijatele astub lavale kaks inspiratsiooniesinejat: turundusmaailma legend ja käitumisökonoomika säravaim täht Ogivly UK asepresident Rory Sutherland (Suurbritannia) ja futuroloog ning trendide jälgija Magnus Lindkvist (Rootsi).

Kõnelejate seas on ka Paulius Senuta, kelle agentuur Not Perfect tegutseb kolmes Balti riigis ja Valgevenes ning sai aastal 2020 Baltikumi Aasta Agentuuri auhinna. Tema ettekanne räägib turunduse planeerimisest olukorras, kus planeerimine on võimatu.

Konverentsi modereerivad Mihkel Raud ja Karl Multer.

Konverentsi raames kuulutatakse välja ka Aasta Turundustegu, Aasta Meediategu ja Aasta Turundustiim.

Jaga lugu
Bestmarketing.ee toetajad:
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700