Autor: Marianne Liibert • 5. jaanuar 2021

Passwordi konverentsi moderaatorid on Mihkel Raud ja Karl Multer

4. ja 5. mail 2021 toimub Kultuurikatla saalides kahepäevane turunduskonverents Password, mida modereerivad Mihkel Raud ja Karl Multer.

Mihkel Raud ja Karl Multer

Password 2021 soodushinnaga piletid on müügil kuni 13. jaanuarini 2021. NB! Saadaval on ka veebipiletid.

Mihkel Raud on laulja, kitarrist, endine poliitik ja ajakirjanik. Raud on Passwordi modereerinud ka varem - aastal 2017. Ühtlasi on Raud mitmete raamatute autor ning sisuturundusagentuuri Uwaga looja ja sisuturunduse ekspert. Raud teab, kuidas jutustada lugusid ja tal on erakordne võime köita publikut: 40 000+ jälgijat Twitteris, 23 000+ fänni Facebookis, 100 000+ blogi lugemist kuus räägivad enda eest.

Aastaid SEB Panga turundus- ja kommunikatsioonitegevust juhtinud ning hiljuti ametikohalt lahkunud Karl Multer on võitnud võitnud mitmeid kohalikke ja rahvusvahelisi turundus- ja reklaamiauhindu ning on ka kõrgelthinnatud konverentsiesineja ja inspiratsioonikõneleja. 2007. aastal nimetati Karl Multer Eesti Aasta Turundusjuhiks ning Baltikumi turgudel tuntakse teda kui tõelist sisuturunduse eksperti ja eestvedajat.

Kolm saali ja kaks välisesinejat

Password 2021 räägib kohanemisest ja ajaga kaasas käimisest ning leiab aset 4. ja 5. mail Kultuurikatlas. Konverents toimub paralleelselt kolmes saalis - lisaks pealaval tehtavatele ettekannetele on kahes väiksemas saalis samal ajal praktilised workshop'id, kus räägitakse nii turundusest kui ka sellega seotud teemadest nagu tarbijate mõistmine, esteetika jne. Kuna kõik salvestatakse videosse, ei jää osalejad aga millestki ilma ja saavad soovi korral neid ettekandeid ja workshop'e, mille ajal nad mõnes teises saalis viibivad, video vahendusel järele vaadata.

Tutvuge Password 2021 programmiga ja registreeruge siin!

Lisaks kodumaistele ekspertidele esinevad suurel laval kaks inspiratsiooniesinejat Rootsist ja Inglismaalt, kes pole seni ühtegi konverentsipublikut külmaks jätnud: Rory Sutherland ja Magnus Lindkvist. Loe lisaks, mida arvavad Rory Sutherlandi kohta Eesti turundajad.

Eesti parimad turundusteod kantakse ette Passwordil

Traditsiooniliselt toimub Passwordi raames ka konkurss Aasta Turundustegu, mille eesmärk on väärtustada turunduse olulisust ettevõtluses ja näidata, et hästi korraldatud turundustegevus kasvatab äri. Finalistid valitakse konkursile esitatud tööde seast ning võitja selgub 10. märtsil Passwordi konverentsi laval Kultuurikatlas. Aasta Turundusteo konkursi leiate lisainfot siit.

Aasta Turundusteo konkursil osalemiseks täitke palun ankeet, mille saate alla laadida siit. Ankeete ootame hiljemalt 19. veebruariks e-posti aadressile [email protected].

SEB Pank, kus Multer varem töötas, on Aasta Turundusteo tiitli saanud kahel korral: sponsorlusstrateegia "SEB - tuliseim spordi toetaja Eestis!" päriti Turundustegu 2010 tiitliga ning SEB alustava ettevõtte stardipakett „Tee oma äri!” sai Turundustegu 2007 võidu. Multer ütles hiljutises intervjuus, et nii tema enda kui ka panga jaoks olid need olulised tunnustused ning sisemiselt pärast nende tiitlite saamist oli turundusel veel parem maine kui enne.

Jaga lugu
Bestmarketing.ee toetajad:
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700