Password 2020 osalejate nimekiri

4.-5. märtsini 2020 toimub Saku Suurhallis turunduskonverents Password, mille teemaks on sel korral responsible marketing. Vaata, millised organisatsioonid ennast praeguseks kirja on pannud, ja tule ka!

Password 2019 korraldustiim  Foto: Photo:Marko Mumm

Tutvu osalejate nimekirjaga siin ja pane ka ennast kirja! NB! Kuni 17. jaanuarini kehtib soodushind.

Teemad ja esinejad, 1. päev

Polaaruurija, Guinnessi rekordi omanik ja presidendi kliimanõunik Timo Palo alustab päeva saalisolijate sulatamisega, et kõik oleksid ühel lainel – Põhja-Jäämere sulamise lainel – ja mõtleksid, kuidas kliima soojenemine meie laste elu mõjutab.

"Teeme ära" liikumise algataja Rainer Nõlvak räägib, kuidas ilma keskkonda saastamata rohkem müüa. Nõlvak arvab, et majanduskasvu ja säästliku eluviisi vahel pole tingimata vastuolu.

Kantar Emori käitumisteaduste juhtekspert Heidi Reinson selgitab, kuidas tarbijate hoiakuid muuta ja nad mugavustsoonist välja tuua. Reinson tugineb sellele, mida neuroteadus ja käitumisökonoomika on tarbijakäitumist uurides avastanud, ja toob praktilisi näiteid, kuidas turundajad saavad müksamisega (ingl k nudging) panna tarbijaid vastutustundlikumaid valikuid tegema.

Enne lõunat leiab aset vestlusring, kus proovitakse jõuda selgusele, kas Eesti tarbijale läheb vastutustundlikkus üldse korda. Vestlusringis osalevad Miltton New Nordicsi partner Annika Arras, Tanki juht Joel Volkov ja Kantar Emori uuringuekspert Aivar Voog.

Pärast lõunat astub lavale konverentsi peaesineja, professor Mark Ritson. Ta on rahvusvaheliselt tunnustatud turundus- ja kaubamärgistrateeg ning töötas 15 aastat turunduskonsultandina maailma suurimas luksuskontsernis LVMH. Ta on kolmel korral saanud aasta ärikolumnisti tiitli ning 2018. aastal nimetati Ritson üheks mõjukamaks isikuks meedias, Tal on doktorikraad turunduses ning tema silmapaistvat kogemust ja panust turundusvaldkonda tunnustas Austraalia turundusinstituut (AMI). Ritson räägib, miks vastutustundlik turundus Sinu ärile kasulik on. Loe ka, mida arvavad Mark Ritsonist eestlased, kes tema kursusel on käinud.

Sama oluline kui vastutustundlik käitumine, on selle kommunikeerimine. Sustinere partner Maris Ojamuru räägib rohepesust, valgepesust ja roosapesust. Veel tuleb juttu huvigruppide ootustest, tarneahela läbipaistvusest ja muutunud ärimudelitest.

Passwordil valitakse välja ka Aasta Turundustegu 2019. Konkursile Aasta Turundustegu saab töid esitada kuni 19. veebruarini. Seejärel selguvad finalistid, kes esitlevad oma töid Passwordi konverentsi laval. Žürii valib nende seast Grand Prix' võitja. Konkursil osalemine tagab töö esitajale sissepääsu 4. ja 5. märtsil 2020 Passwordi konverentsile. Lisaks valitakse Passwordil Aasta Meediategu ja Aasta Turundustiim.

Töö esitamiseks konkursile Aasta Turundustegu 2019 laadi siit alla ankeet! Ankeete ootame e-posti aadressile kristi@bestmarketing.ee.

Teemad ja esinejad, 2. päev

Päeva esimeses pooles toimub vestlusring, kus keskendutakse mõjuisikute turundusele. See on täna seaduse silmis hall ala. Mõjuisikutel on teismeliste seas kohati väga suur mõjujõud, aga kas sellega kaasneb ka vastutus? Milline on nende turundajate vastutus, kes mõjuisikuid kasutavad? Arutlevad Promoty asutaja ja juht Aleks Koha, juutuuber Maria Rannaväli ja podcast'i Tissident saatejuht Sille-Kadri Simer.

Päev jätkub vastutustundliku turunduse näidetega erinevatest ärisektoritest. Esinevad Soome panga Alandsbanken turundusjuht Crista Tammela (pangandus), Rimi Eesti vastutustundliku ettevõtluse spetsialist Katrin Bats (kaubandus), Coca-Cola HBC Poola ja Baltimaade üksuse tegevjuht Jaak Mikkel (karastusjoogid), Insplay tegevjuht Andres Sirel (lastele suunatud äri), Orkla Eesti turundusdirektor Annika Oja (toidutööstus), Reverse Resources asutaja Ann Runnel (moetööstus), Fundwise’i tegevjuht, Hooandja asutaja ja idee Tech Green Pledge üks autor Henri Laupmaa (tehnoloogia), L’Oréal Baltikumi ja Poola tegevjuht Niels Westerbye Juhl (ilutööstus), Eesti Ravimitootjate Liidu nõukogu esimees ja Roche Eesti juht Kadri Mägi-Lehtsi (ravimitööstus).

Lisaks, Eesti Plastiliidu partner Pilleriin Laanemets räägib pakenditega seotud müütidest ning selgitab, kuidas valida keskkonnasõbralikku pakendit.

P.S. Esinejate nimekiri täieneb jooksvalt.

Peatse kohtumiseni! www.password.ee

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831
Maarit Eerme
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: 51 44 884
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700