Konkursi eesmärk on näidata tugeva tööandja brändingu väärtust ning tunnustada Eesti parimaid algatusi ja spetsialiste, sõnas Instar tegevjuht Kersti Vannas.
Rahvusvaheline tööandja brändingu konkurss Magnet toimub Eestis esmakordselt 2025. aasta kevadel. Norrast alguse saanud konkurss on tänaseks hinnatud ka Rootsis ja Soome, tuues esile piirkonna parimad tööandja brändingu praktikad.
Turundus- ja meediamaastikule lisandus uus AI-arendustele keskenduv ettevõte Synapic. Uue ettevõtmise eesmärk on aidata turundus-, meedia- ja analüütikatiimidel viia tehisintellekti kasutamine üksikutest tööriistadest terviklikeks tööprotsessideks, süsteemideks ja ärilist väärtust loovateks ökosüsteemideks.