2016 Buster the Boxer
Südamlikult naljakas reklaam bokserist nimega Buster, kes vaatab igatseva pilguga läbi akna, kuidas oravad, rebased, mägrad ja siilid batuudil lõbutsevad. Kui peretütar jõuluhommikul oma kingituse ehk batuudi poole jookseb, tormab temast mööda elevil Buster, kes otse batuudile sööstab ja hüppama hakkab. Naljakas reklaam lõpeb sõnadega "kingitused, mida kõik armastavad". Taustaks mängib cover Randy Crawford'i loost "One Day I Fly Away", mida esitab Vaults.
2015 Man on the Moon
Väike tüdruk avastab teleskoobiga taevasse vaadates, et Kuu peal elab üksildane vana mees. Ta saadab mehele kingituse, soovides näidata, et ta ei ole maailmas üksi ja Maa peal on kõigele vaatamata keegi, kes temast hoolib. Taustaks mängib Oasise lugu "Half the World, mida esitab Norra artist Aurora.
2014 Monty the Penguin
See on lugu väikesest poisist ja tema parimast sõbrast pingviin Montyst, kes unistab jõulude ajal armastusest. Poiss mõistab, et Monty igatseb kaaslase järele, ja üllatab teda jõuluhommikul uue sõbraga, kelleks on pingviinitüdruk Mabel. Reklaami lõpp on niivõrd südantsoojendav, et nii mõnedki vaatajad poetasid suurest meeleliigutusest pisara. Kallimasse hinnaklassi jäävad Monty ja Mabeli mänguasjad müüdi John Lewise kaubamajas läbi vaid loetud tundidega ning pea sama populaarsed olid ka ülejäänud pingviinimotiiviga esemed. Taustaks mängib John Lennoni kirjutatud lugu "Real Love", mida esitab Tom Odell.
2013 The Bear and the Hare
Võluv, vanakooli Disney multikate stiilis reklaam räägib karust, kes pole kunagi jõule näinud, sest magab sel ajal alati talveund. Seega otsustavad tema sõbrad kinkida talle jõulud, mida ta iialgi ei unusta. Paljud nimetasid seda John Lewise parimaks jõulureklaamiks läbi aegade. Tegemist on stop-motion animatsiooniga, mille tegemine on erakordselt aeganõudev. Selle valmimisele aitasid teiste hulgas kaasa Aaron Blaise ja Dominic Carola, kes osalesid ka näiteks "Pocahontase" ja "Lõvikuninga" loomises. Taustaks mängib Lily Alleni cover Keane'i laulust "Somewhere Only We Know".
Vaata lisaks, kuidas reklaami tehti:
2012 The Journey
Reklaamis näidati lumememmepoissi, kes ronib üle kõrgete mägede ja ületab tiheda liiklusega teid, et leida tee poodi (oletatavasti John Lewise omasse), kust ta saaks osta salli oma lumememmest tüdruksõbrale, mis teda külmal talvel soojas hoiaks. Eesmärk on julgustada inimesi jagama jõuluajal natuke rohkem armastust. Taustaks mängib Gabrielle Aplini cover loost "The Power of Love", mida esitas originaalis Frankie Goes to Hollywood.
2011 The Long Wait
See on aasta, mil John Lewis oma jõulureklaamiga päriselt kuulsaks sai. Reklaamis pole ühtegi John Lewise toodet. Noor poiss ootab kannatamatult jõule, proovides võlukunsti abil kella kiiremini liikuma panna. Loo keerdkäik peitub selles, et ta pole kärsitu mitte seetõttu, et tahaks omaenda kingitusi kätte saada, vaid ta lihtsalt ei jõua ära oodata, et oma vanematele kingitus anda. Taustaks mängib Slow Moving Millie cover The Smiths'i loost "Please, Please, Please Let Me Get What I Want", mis eesti keelde tõlgituna kõlaks "Palun, palun, palun lubage mul saada, mida ma tahan".
2010 A Tribute to Givers
Reklaam neile, kes hoolivad oma hoolivuse näitamisest. Reklaamis kujutati inimesi kingitusi pakkimas. Eesmärk oli näidata, kuidas oma lähedaste üllatamise nimel ollakse valmis vaeva nägema – trepil hiilivad vanemad kiikhobuga, küünlajalgade pakkimisega hädas olev mees ja koerakuudi ukse ette sokki riputav poiss. Taustaks mängib Briti lauljatari Ellie Goulding'i versioon Elton Johni laulust "Your Song".