Äripäeva Turunduse TOPis reklaamiagentuuride edetabelis esikoha pälvinud Tabasco juhatuse liikmete Kerstin Raidma ja Indrek Viiderfeldi sõnul on agentuur näidanud ka sel aastal kiiret kasvu.

- Tabasco juhatuse liikmed Kerstin Raidma ja Indrek Viiderfeld
- Foto: Julia-Maria Linna
Ettevõttest, inimestest ja töödest rääkides ütlesid Raidma ja Viiderfeld, et eelmise aasta lõpu seisuga võrreldes on tööle võetud veel viis inimest ja uusi töötajaid on tulnud nii Eestist, Venemaalt kui ka Indiast. Eelmisel aastal kasvatati 45% müügitulu ja teeniti aasta varasemaga võrreldes ligi kaks korda enam ärikasumit. “2017. aastal tegime lihtsalt palju tööd,” ütleb Viiderfeld kohe ja ilma sissejuhatuseta ning lisab, et lisandusid ka mitmed uued kliendid. Suurematest nimetab ta näiteks Paulig, IRL, kaitseministeerium ja Inbank. Väiksemaid uusi kliente leiti lisaks Eestile ka Soomest ja Lätist.
Seotud lood
Artist Media on siseraadio valdkonna pioneer aastast 2002. Pika kogemuse pinnalt jagavad nad soovitusi, kuidas saaksid selle kanali enda heaks tööle panna. Loe, kuidas siseraadio efektiivsust mõõdetakse, kuidas turunduses muusikat valida ja mida selle kanali kaudu üldse reklaamida.