(Sisuturundus) PRNEWS.IO avab 20 töökohaga esinduse Tallinnas

Emakeele formaadis artikliturunduseks mõeldud online-platvorm PRNEWS.IO avab esinduse Tallinnas. Ettevõtte uus esindus valmib 2019 aasta jaanuarikuus. Plaanitakse luua 20 töökohta.

"Ettevõte plaanib tööle võtta erinevaid digiturundusspetsialiste ja selle realiseerimiseks on üheks parimaks kohaks Eesti", ütleb projekti asutaja Oleksandr Storožuk.

Hetkel on platvormil esindatud üle 13 700 internetiväljaande ja blogi (146 riigis ja 63 erinevas keeles). 2018 aastal oli platvormil rohkem kui 15 000 sponsoreeritud väljaande.

PRNEWS.IO on asutatud 2015. aastal Ukrainas. Enne seda tegeles meeskond B2Blogger.com projekti arendamisega ning projekti eesmärgiks oli pressiteadete venekeelses internetikeskkonnas levitamine. Ettevõte võeti 2017. aastal globaalse rahvusvahelise reklaamitehnoloogia teatmikku kui üks kiireimini arenevatest idufirmadest.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

LUX EXPRESS is looking for a PROJECT MANAGER

Lux Express

01. märts 2019

KIVILAINE otsib TURUNDUSKOORDINAATORIT

Kivilaine OÜ

28. veebruar 2019