„Energiaturg on muutunud väga konkurentsitihedaks, kuid kõigil turuosalistel ei ole võrdset võimekust tagada pikaajalist stabiilsust,“ nendib Elektrum Eesti juht Agnes Makk.
Foto: Elektrum Eesti
Ettevõtte tegevjuhi Agnes Maki sõnul loodi seni kasutusel olnud logo aastal 2012, mil Elektrum alustas avatud elektriturul oma tegevust elektrimüüjana.
Uuringute täpseid tulemusi Eesti Energia ei avalda
Eesti Energia brändiuuringute hanked tekitavad hulga küsimusi. Teiste seas: miks tellitakse uuringuid nii sageli ja millist tegelikku kasu need annavad?
Alexela jõudis Aasta Turundustegu 2025 finaali oma kampaaniaga „Alexela lai elektripakettide valik ehk elektripakette igale maitsele“. Loe, mida ja kuidas nad tegid.
Makromajanduslik pilt paraneb kõigis kolmes Balti riigis, kuid Baltimaade majandused ei taastu ühes rütmis ja ettevõtete strateegilised valikud muutuvad üha erinevamaks, selgus SEB värskest uuringust.
Bränditoodete tellimine ei tähenda enam logoga pastaka või muu nänni valimist. Ettevõtted soovivad kingitusi, mis päriselt kasutust leiavad ja peegeldavad nende väärtusi. ROI müügi- ja arendusjuhi sõnul on kasvavaks suunaks tekstiil ning praktilised igapäevatooted, mille puhul mängivad rolli nii kasutusmugavus kui ka jätkusuutlikkus.