• 23.01.25, 14:00

Kas sinu ettevõte peab digiligipääsetavuse tagamiseks CVI-d muutma?

Alates 28. juunist 2025 peavad kõik toodete või teenuste ostmist pakkuvad veebikeskkonnad olema digiligipääsetavad. Kas nõuetele vastamiseks piisab pisiparandustest või eeldab see nii kategoorilisi ümberehitusi, et lihtsam oleks ehitada uus e-pood?
FinestCommerce valdkonnajuht Rauno Raid
  • FinestCommerce valdkonnajuht Rauno Raid
  • Foto: Karen Harms
Digiligipääsetavusest rääkides peetakse sageli silmas erivajadusega inimeste võimalusi kasutada veebikeskkonda – saada infot nägemise ja kuulmise teel või klaviatuuri, puutetundliku ekraani või erinevate kasutajaliidese komponentide abil.

Seotud lood

Uudised
  • 29.10.24, 13:41
Kui ligitõmbav on sinu e-pood?
Montonio tootejuhi Maria Hälingu sõnul usaldavad enam kui kaks kolmandikku tarbijatest e-poode, kus on olemas klientide tagasiside.
Uudised
  • 24.08.18, 01:01
Kuidas e-poes kliendi ostuotsust mõjutada?
Eestlaste seas on veebikaubandus kiirelt tõusmas – Eurostati andmetel ostis üle poolte eestlastest viimase aasta jooksul mingeid teenuseid või tooteid digikanalite kaudu. Eduka e-poe aluseks on korralik turundus, mis eeldab tulemuste mõõtmist ja analüüsimist. See on e-kaubanduse üks olulisi eeliseid tavakaubanduse ees - võimalus kõike väga täpselt ja reaalajas analüüsida ning andmete baasil poe efektiivsust ja tulusust pidevalt parandada. Kliendi tegevusi analüüsides saame nende ostuotsust e-poes mõjutada.
Uudised
  • 25.09.24, 09:45
CASE STUDY | Aasta Digitegu 2024 võitja: kahekordselt ületatud eesmärgini integreeritud digikampaaniaga
WOW Digital võttis oma eesmärgiks kasvatada kasumlikult Tactical Foodpacki e-poe välisturgude YoY müüki 20%, kuid eesmärk ületati lausa kahekordselt. Tulemus tõi kampaaniale Aasta Digitegu 2024 võidu integreeritud digikampaania kategoorias.
Uudised
  • 14.08.24, 13:19
Aasta Digitegu 2024 konkurss on täies hoos
Uus pikendatud tähtaeg on 3. september
Nagu traditsiooniks on saanud, korraldame ka sel aastal Aasta Digitegu konkurssi, mille võitjad ja grand prix kuulutatakse välja iga-aastasel digiturunduse konverentsil Best Internet, mis sel aastal toimub 13. septembril Mustamäe Apollo Kinos. Tööde esitamise tähtaeg konkursile on 3. september 2024.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.11.25, 11:00
Hea üritus ei lõpe laval: kuidas luua emotsiooni, mis elab edasi ka Instagramis
Üritusturundus on turunduse kõige emotsionaalsem osa – hästi korraldatud üritus aitab sõnumil tõeliselt kohale jõuda ning loob ühtekuuluvustunde, ütles ID Productioni juht Ken Matsalu. „Emotsioon on ürituse juures kõige olulisem. Kõik muu – sisu, produktsioon, artistid – aitab seda emotsiooni luua.“

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele