Baltimaade suurim meediakontsern AS Ekspress Grupp ostab Eesti meediaettevõtte OÜ Geenius Meedia, mis annab välja Geeniuse kaubamärgi alla koondunud veebiportaale ja erinevaid podcaste ning trükimeediaväljaandeid.
Vasakult: Mari-Liis Rüütsalu, Siim Saidla ja Henrik Roonemaa
Foto: Rauno Volmar
17. detsembril 2021 sõlmis ASi Ekspress Grupp lepingu 100-protsendilise osaluse omandamiseks Geenius Meedia OÜ asutajatelt ning peamistelt osanikelt Henrik Roonemaalt ja Siim Saidlalt. Tehingu järel jääb Geenius Meedia tegutsema eraldiseisva meediaettevõttena ning selle asutajad jätkavad aktiivset osalemist ettevõtte juhtimises ja igapäevategevuses. Geenius Meedia tänased võtmeisikutest optsiooni omanikud saavad tehingu käigus Ekspress Grupi aktsiaoptsiooni omanikeks ja kontsern väljastab 371 000 aktsiaoptsiooni. Optsiooniprogrammi kinnitab Ekspress Grupi aktsionäride üldkoosolek, mille toimumise ajast teavitatakse aktsionäre eraldi.
Tehisintellekt muudab kõike, alates sellest, kuidas me töötame ja suhtleme, kuni selleni, kuidas me reklaamime. Ometi püsib tõde, et brändi ei ehitata ilma inimesteta. OpenAI värske kampaania kinnitab seda hästi ja näitab, et isegi tehnoloogiaettevõtted rõhutavad nüüd inimlikkust, mitte masinat.