Raadiohääl Kristjan Gold liitub PR-agentuuriga A-tiim Kommunikatsioon

Kristjan Gold
Kristjan Gold

Kuku raadio hommiku- ja pärastlõunaprogrammi toimetaja ja saatejuht Kristjan Gold asub 8. oktoobrist tööle kommunikatsiooniagentuuris A-tiim Kommunikatsioon.

“Olen erinevates raadiotes töötanud kokku 18 aastat. Tundus, et nüüd on õige aeg vaadata, kas ülikoolis põhierialana omandatu ka reaalsuses pädeb,” kommenteeris Gold, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli kommunikatsiooni eriala.
 
Gold on lisaks raadiole paljudele rahvasportlastele tuntud kui hääl staadionil ehk mitmete suurürituste informaator. “A-tiimi energiliste inimestega olen nii raadiotöös kui informaatorina pidevalt kokku puutunud. Nende tegevus spordikommunikatsiooni vallas oli üks suuri põhjuseid, miks otsustasin just A-tiimiga liituda,” lisas Gold.
                                                                                                         
A-tiim Kommunikatsioon tegevjuhi Greete Kempeli sõnul on Kristjan Goldi suured kogemused ajakirjanduse vallas ning lai silmaring heaks täienduseks meeskonna strateegilisele lähenemisele kommunikatsioonitöös. “A-tiimi üks suurimaid eesmärke on pakkuda klientidele isiklikku ja professionaalset lähenemist. Näeme, et Kristjani liitumine meeskonnaga täiendab meie tiimi ning võimaldab meil veelgi paremat teenust pakkuda,” sõnas Kempel.
 
Raadiost päris eemale Gold siiski ei jää. Ta jääb endiselt koos filmiekspert Lauri Kaarega juhtima ja toimetama Kuku raadio populaarset filmisaadet Filmikägu.
 
A-tiim Kommunikatsioon on 2013. aastal asutatud kommunikatsiooniagentuur, mille kliendiportfelli kuuluvad teiste hulgas Eesti Filmi- ja Teleauhindade gala, Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon, Birgitta Festival, disainsusside ja -kingade bränd TOKU, Eesti Maadlustliit, Eesti Mälu Instituut, Eesti Ujumisliit.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

EESTI TEADUSAGENTUUR otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Eesti Teadusagentuur

03. märts 2019