Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Estonian Air võitis Miamis sotsiaalmeedia turunduse auhinna
Estonian Air võitis eelmisel nädalal Miamis toimunud ülemaailmsel lennufirmade turunduskonkursil Mega Awards peaauhinna sotsiaalmeedia kategoorias.
Maailma üks juhtivaid firmasid lennufirmade klientide tulemusliku kaasamise valdkonnas ehk SimpliFlying reastas maailma lennufirmade 2011. aasta innovatsioonid turunduse ja sotsiaalmeedia vallas.
See on lause, mis paneb iga turundusjuhi mõtlema. Ja kui sa oled aus, siis ilmselt oled ka ise seda mõelnud: kas raha, mida me turundusele kulutame, tuleb päriselt tagasi?