Google uuendas oma logo viimati 2015. aastal, mil võeti kasutusele kaasaegne kirjatüüp nimega Product Sans. Selle uuenduse osana muutus ka „G“ ikoon – väiksest valgest sinisel taustal olevast „g“-st sai ümmargune kujundus, mida olemegi nüüdseks juba kümme aastat näha saanud.
Ta kirjeldas tulevikku, kus ettevõtted esitavad Metale vaid oma eesmärgid ja pangakonto andmed, ning ülejäänu – alates reklaamide loomisest kuni sihtimiseni – teostab tehisintellekt.
Praegu on suurepärane aeg meenutada, et kasv ei tähenda ainult rohkem tegemist, vaid paremini tegemist. Täpsus ja hing. Andmed ja sisetunne. Kui suudad selle tasakaalu leida, ei tee sa lihtsalt turundust – sa lood midagi püsivat.
Aprill on digiturunduses saabunud tormiliste murrangutena – agentuurid teevad kannapöördeid, brändid hindavad oma strateegiad ümber ja sisuloojad haistavad uusi võimalusi.
Eelmisel aastal veetsid internetikasutajad üle maailma keskmiselt 6 tundi ja 38 minutit päevas veebis surfates. See moodustab peaaegu kolmandiku inimese ärkvelolekuajast.
Olgu toode ümbrise sees nii hea kui tahes, ent kui pakend selle ümber pole köitev, võib kaup potentsiaalsetele ostjatele ikkagi märkamatuks jääda. Kindel on see, et huvitav ja pilkupüüdev pakend tekitab emotsioone ning jääb paremini meelde ehk pakend pole ammu enam ”lihtsalt pakend”, vaid midagi palju enamat.