Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ajujahi võitis trükirevolutsiooni loov Pagerr
Eesti suurima äriideede konkursi üldvõidu noppis kontaktivabalt peetud finaalis tänavu idufirma Pagerr, kes viis koju 30 000 eurot auhinnaraha.
Tartu Ülikooli Narva kolledžisse tullakse õppima üle Eesti– mitte ainult diplomi pärast, vaid sellepärast, et teha karjääri valdkonnas, mis päriselt huvitab. Õppekava “Ettevõtlus ja digilahendused” ühendab ettevõtluse, tehnoloogia ja praktilised oskused viisil, mis kõnetab nii ettevõtjaid, värskeid koolilõpetajaid kui ka neid, kes soovivad teha karjääripööret.