• 08.04.24, 10:47

Rahvusvahelise firma tippu jõudnud turundaja: väljakutseid ei tohi karta

Täiesti arusaadav, kui alguses ei oska midagi teha, ja kui midagi ei oska, siis ei tohi karta abi küsida, rääkis Soome Pauligi kontserni juhatusse jõudnud Mariell Toiger Äripäeva raadios.
Pauligi juhatusse kuuluv Mariell Toiger.
  • Pauligi juhatusse kuuluv Mariell Toiger.
  • Foto: Tiit Blaat / Eesti Ekspress / Scanpix
Küsimusele, kuidas on Toiger jõudnud rahvusvahelise kontserni juhtkonda, vastas ta, et ei tohi väljakutseid karta. Toiger sõnas, et on Pauligis töötanud 15 aastat ja olnud selle aja jooksul seitsmel ametikohal ehk võtnud vastu pidevalt uusi väljakutseid.

Seotud lood

Uudised
  • 27.03.24, 11:31
Paulig Grupp sai uue eestlasest turundusvaldkonna juhi
Paulig Grupi uueks turundusvaldkonna juhiks ja juhtkonna liikmeks nimetati eestlane Mariell Toiger.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.25, 15:22
Mida sündmuse tellija tihti ei tea ja mida tehnikatiim näeb alati ette
Paljud sündmuste tellijad alahindavad tehnilise ettevalmistuse keerukust, kuid just seal sünnib edu või ebaõnn. Pikaajalise kogemusega Eventechi projektijuhid Mattias Tammik ja Mihkel Verlin näevad riske ette ja teavad, kuidas vältida olukordi, kus hea idee jääb teostamata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele