Ekspress Gruppi kuuluv Eesti suurim digitaalse välimeedia ettevõte Linna Ekraanid võtab alates juunist kasutusele kontsernis sama valdkonnaga tegeleva Läti tütarfirma rahvusvaheliselt arusaadavama ingliskeelse ärinime D Screens.
Linna Ekraanide ehk tulevase nimega D Screens Estonia OÜ tegevjuhi Mihkel Luksi sõnul on digitaalsed reklaampinnad tänaseks jõudnud juba kõikidesse suurematesse Eesti linnadesse. Eelkõige on neid näha kortermajade seintel, mis asuvad rahvarohkemates ja käidavamates piirkondades.
  • Linna Ekraanide ehk tulevase nimega D Screens Estonia OÜ tegevjuhi Mihkel Luksi sõnul on digitaalsed reklaampinnad tänaseks jõudnud juba kõikidesse suurematesse Eesti linnadesse. Eelkõige on neid näha kortermajade seintel, mis asuvad rahvarohkemates ja käidavamates piirkondades.
  • Foto: Hendrik Osula
Ettevõtted jätkavad Eestis ja Lätis tegutsemist eraldiseisvatena, kuid teevad tihedalt koostööd, et pakkuda klientidele riikideüleselt digitaalse välimeedia võimalusi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:47
T1 Venue sündmuskeskuse uuendus avab korraldajatele täiesti uued võimalused
Suurtel sündmuskeskustel on sageli üks ja sama väljakutse: ruumi on küll palju, kuid mitte iga üritus ei vaja korraga tuhandeid ruutmeetreid. Samal ajal soovivad ettevõtted ja korraldajad üha enam paindlikkust – võimalust ühendada konverents, gala, töötoad, meelelahutus ja võrgustumine tervikuks, ilma et peaks kasutama mitut erinevat asukohta. T1 keskuses tegutsev sündmuskeskus T1 Venue on just nendele vajadustele vastanud uuendusega, mis pakub senisest oluliselt rohkem lahendusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele