Autor: Laura Reiter • 11. märts 2022

Aasta Turundustiimi nominent Nõo Lihatööstus: meie turundust toetavad pereettevõtte väärtused

Nõo Lihatööstuse ja müügi- ja turundusdirektor Simmo Kruustüki ja müügi- ja turundusspetsialist Arthur Taaveti sõnul on nad silma paistnud eduka rebrändinguga ja väga tugeva ja kvaliteetse tootearendusega, lisades, et turundamisel on suureks abiks ka pereettevõtte väärtused.
Nõo Lihatööstuse tiim

Simmo Kruustük: „Nominatsioon on kahtlemata suureks tunnustuseks. Meie tooteportfellis on üle 400 erineva lihatoote, mis kõik on südamega valmistatud, aga mis vajavad ka igapäevast ja tähelepanelikku turundushoolt.“ Tema sõnul tuleb edu üksnes vahva meeskonna ja tarbijate poolehoiu harmooniast. „Arvan, et meil on sellega päris hästi läinud,“ ütles ta ja lisas, et Nõo Lihatööstuse eeliseks on ka see, et saavad tugineda väga tugevale ja kvaliteetsele tootearendusele ning on hoolimata kiirest kasvust säilitanud kõik pereettevõtte väärtused, mis aitab kaasa ka turundamisele kaasa. „Oleme kodumaine, paindlik, üks pere nii ettevõttes kui ka tarbijate jaoks.“

Arthur Taavet lisas samuti, et nad on nominatsiooni üle väga õnnelikud, sest see näitab, et tohutu töö, mis rebrändingu osas tehtud sai, paistab ka välja. „Kõik läbiviidud küsitlused, fookusgrupiintervjuud ja turu-uuringud andsid meile sisendi, pereettevõttega algusaegadest kaasaskäivad väärtused aga tausta ja raamistiku, milles prioriteetsemad suunad nähtavamaks muuta,“ rääkis ta ja lisas, et nad lähtusid kolmest olulisest suunast - kuidas olla võimalikult läbipaistev, aus ja otsekohene oma tänase tarbijaga; kuidas panustada Eesti toidukultuuri arengusse selliselt, et Eesti toidu kvaliteet oleks ka eksportturgudel nähtav, ning kuidas vähendada keskkonnajalajälge, mida suurtootmine paratamatult tekitab.

„Kogu meie kommunikatsioon ja disainikeel muutus otsekohesemaks, võtsime kindla suuna äratada noortes huvi toidumaailmas kätt proovida (nt Lihahäkaton, koostöö Tartu Ülikooli ja Eesti Maaülikooliga jm) ning oleme lisaks plastikjäätmete, CO2 ja toiduraiskamise vähendamise minemas ka täielikult üle roheenergia kasutusele,“ sõnas Taavet ja lisas, et teevad seda kõike ka selleks, et järgmistel põlvkondadel oleks Eestis rohkem valikuid ja uhkus oma päritolu üle.

Aasta Turundustiim 2021 selgub 23. märtsil turunduskonverentsil Password. Kui sa ei ole end veel konverentsile kirja pannud, siis seda saab teha SIIN. Vaata kogu infot ja programmi SIIT.

Jaga lugu
Bestmarketing.ee toetajad:
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700