Autor: Laura Reiter • 8. märts 2022

Aasta Turundustiimi nominent Kaubamaja: meie üheks suurimaks tugevuseks on mitmekülgsed kompetentsid

Kaubamaja turundusdirektori Enel Kolki sõnul on nende tiimi ühtedeks suurimateks tugevustest avatud meel, paindlikkus, julgus mõelda kastist väljas ja ühise vastutuse tundmine Kaubamaja hea käekäigu ja kasvu eest.
Kaubamaja turundustiim

„On suur rõõm olla märgatud. Aitäh,“ rõõmustas Enel Kolk, lisades, et Kaubamaja turundustiimi teeb silmapaistvaks kombinatsioon ühistest väärtustest ja eesmärkidest ning mitmekülgsetest kompetentsidest. „Olles avatud ja paindlikud, julgeme mõelda raamidest välja ning teades, kellele ja miks me oma sõnumeid suuname, saavutame häid tulemusi,“ sõnas ta ja lisas, et nii sündisid eelmisel aastal rohkelt positiivset tagasisidet saanud Eestis ainulaadne digi-moeshow ja Roberta Eineri seni ainus Eesti pop-up, sügisene palju kõneainet pakkunud ja ühiskondlikku diskussiooni tekitanud kampaania “Avatud meelega“, uue Tallinna Kaubamaja Toidumaailma kalambuuridega värbamiskampaania ning veel palju muud.

„Tunneme ühiselt vastutust Kaubamaja hea käekäigu ja kasvu eest, usaldame oma tiimikaaslasi ning oskame koos heade tulemuste üle rõõmustada. Ma arvan, et see teebki meist parima tiimi,“ usub ta.

Aasta Turundustiim 2021 selgub 23. märtsil turunduskonverentsil Password. Kui sa ei ole end veel konverentsile kirja pannud, siis seda saab teha soodushinnaga SIIN. Vaata kogu infot ja programmi SIIT.

Jaga lugu
Bestmarketing.ee toetajad:
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700