Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kalakampaania: uudne hankekorraldus ja emotsiooni tekitanud võidutöö
Kampaaniaga „Kala kõlab hästi“ soovib Maaeluministeerium julgustada Eesti inimesi senisest rohkem kalatooteid tarbima. Aga mille poolest kõnealune riigihange tavapärasest erines ja miks osutus võitjaks loovagentuur Division?
Kampaania korraldamiseks kuulutas Maaeluministeerium eelmise aasta suvel välja 1,6 miljoni euro suuruse hanke. Kaheksa laekunud idee hulgast tunnistati parimaks loovagentuuri Division pakutud lahendus, mis valmis ühistöös MIXD Meediaga. Loe pikemalt: Division võitis hanke ja hakkab kalakampaaniat tegema
Influencer-turundus on viimase kümnendi jooksul muutunud brändide jaoks üheks peamiseks viisiks sihtrühmani jõudmiseks. Samas põhineb suur osa koostöid endiselt lühiajalistel kampaaniatel, mille mõju kaob sageli sama kiiresti kui kampaania ise. Olgu tegu toidu, moe, tehnoloogia või meelelahutusega – koostöö brändide ja mõjuisikute vahel on tänapäeval turundusstrateegiate igapäevane osa.