Nielseni ülemaailmse uuringu järgi on traditsiooniline televisioon endiselt kõige populaarsem. Seda hoolimata videomaailma kiirest arengust, mis pakub kasutajale rohkem võimalusi kui kunagi varem. Sarnased tendentsid on ka Eestis.
Margo Kurisoo
  • Margo Kurisoo
Nielseni ülemaailmse uuringu järgi kasutab ainult veerand inimestest tasulise voogedastuse ehk VOD (nt Hulu, Netflix või Amazon) teenuseid. 72% küsitletutest maksab ainult tavatelevisiooni vaatamise eest. Kui kolmandik Põhja-Ameerika (35%) ja Aasia (32%) elanikest vastas, et maksavad online teenusepakkujale, siis Euroopas on selliseid inimesi kõigest 11% ning Eestis ainult 4%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 14.05.26, 11:00
Häki juht Einar Tiimla: strateegia annab loovusele ruumi juurde
Einar Tiimla selgitab saates „Password“, miks Häk nimetab end strateegiliseks loovagentuuriks. „Me alustame enda tööd alati strateegiast,“ ütleb ta. Tiimla sõnul aitab põhjalik eeltöö vältida olukorda, kus klient hakkab alles esimeste visuaalide pealt mõtlema, mida ta tegelikult tahab.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele