• 16.04.13, 10:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuldmuna 2013 parimad: Der Tank ja Fraktal

Tänavusel Kuldmunal jagati kuldasid mõõdukalt, kokku anti välja 18 Kuldmuna. Aasta Digiagentuuriks pärjati Fraktal, Parimaks Digikliendiks Vabariigi Presidendi Kantselei, Aasta Üritusturundusagentuuriks Broadline, Aasta Reklaamiagentuuriks Der Tank ning parimaks kliendiks Saku Õlletehas.
15. juubeliaastat tähistaval Kuldmuna loovkonkursi galal Eesti Draamateatris valiti esmakordselt kolm aasta agentuuri (üritusturundus, digi- ja reklaam) ning kaks parimat klienti (reklaam ja digi).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.01.26, 14:21
Hea reklaamkingitus ei rända prügikasti, vaid läheb päriselt kasutusse
Jätkusuutlik reklaamkingitus ei ole lihtsalt ökomärgisega toode, vaid midagi, mida inimene päriselt kasutada saab. Kui kingitus jääb sahtlisse või kappi seisma, on tegemist raiskamisega sõltumata sellest, kas toode on valmistatud orgaanilisest puuvillast, taaskasutatud materjalist või bambusest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele