2005. aastal loodud meelelahutuse ja sotsiaalvõrgustiku leht Reddit avaldas neljapäeval taotluse minna börsile, olles viimaste aastate jooksul esimene sotsiaalmeedia ettevõte, kes suundub USA börsile.

- Sotsiaalvõrgustik Reddit suundub Ameerika IPO turule
- Foto: Reuters/Scanpix
Investoritele aktsiate müümiseks valmistudes avalikustas Reddit avaliku pakkumise prospektis oma finantstulemused. San Franciscos asuv ettevõte teatas, et selle tulud kasvasid 2023. aasta jooksul ligikaudu 21%, 804 miljoni dollarini, jäädes aasta varem 666 miljoni dollari juurde.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
B2B-sisuturundusest räägitakse palju. Soovitakse olla nähtav, positsioneerida end eksperdina ja jagada põhjalikku sisu. Praktikas jõuab aga ärikliendini vaid väike osa loodud sisust. Sageli ei ole põhjus ei kanalivalikus ega eelarves, vaid selles, millest ja kuidas räägitakse. Vaatasin üle 2025. aasta Äripäev.ee ja Äripäeva teemaveebide enim loetud sisuturunduslood ning püüdsin mõtestada, mis neid tegelikult ühendab.