• 07.02.23, 16:32

Turismimessiks viivad ettevõtted end parimasse turundusvormi

Talvekuud on enamikule turismisektori tegijatele uue kõrghooaja planeerimise aeg. Seetõttu viivad ettevõtted end ka veebruari alguseks parimasse turundusvormi, sest toimub turismirahva laulupidu ehk turismimess Tourest.
Eesti Turismi- ja Reisifirmade Liidu projektijuht Tiiu Vilbrant.
  • Eesti Turismi- ja Reisifirmade Liidu projektijuht Tiiu Vilbrant.
  • Foto: Gregor Alaküla
Sellest, mida on üle kahe aasta toimumata jäänud messil seekord uut ja millega külastajaid võlutakse, räägib saate teises pooles ürituse projektijuht Tiiu Vilbrant Eesti Turismi- ja Reisifirmade Liidust.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.25, 09:00
Pakend võib olla sinu ettevõtte parimaks turundajaks
Olgu toode ümbrise sees nii hea kui tahes, ent kui pakend selle ümber pole köitev, võib kaup potentsiaalsetele ostjatele ikkagi märkamatuks jääda. Kindel on see, et huvitav ja pilkupüüdev pakend tekitab emotsioone ning jääb paremini meelde ehk pakend pole ammu enam ”lihtsalt pakend”, vaid midagi palju enamat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Bestmarketing esilehele