Autor: Best Marketing • 5. aprill 2021

Bestmarketing.ee sai uue toimetaja

Alates 5. aprillist asus Äripäeva turundusuudiste portaali Bestmarketing.ee toimetaja kohale tööle Laura Reiter.

Enne Äripäeva töötas Laura üle kahe aasta copywriterina Tallinkis, kus tööpõld oli suur ja lai – ettevõte on ju rahvusvaheline ja teemad ulatusid alates laevareiside turundamisest kuni parda- ja e-kaubanduseni. Lisaks sai ta seal palju kätt proovida projektijuhtimises.

Varajasemas minevikus on ta tegelenud tekstiloomega ühele sisustusalasele veebiportaalile, kus tema tagada oli portaali kvaliteetne sisu ja selle kajastamine sotsiaalmeediakanalites. Lisaks oli tema koostada igakuine uudiskiri ning tegeleda reklaamimüügi ja heade kiendisuhete loomise ning hoidmisega. Põhitöö kõrvalt on Laura teinud kaastöid erinevatele digi- ja trükiväljaannetele, mille sisu on jäänud peamiselt sisustus- ja disainimaailma. Samuti on ta kaasa löönud erinevates põnevates projektides - näiteks loonud sisutekste erinevatele kodulehekülgedele.

Laura on lõpetanud 2005. aastal Tallinna Majanduskooli, 2016. aastal Tallinna Tehnikakõrgkooli rõiva- ja tekstiiliala ressursikorralduse eriala ning peale seda õppinud kaks aastat Tallinna Ülikooli kirjandusteaduse magistrantuuris.

Vabal ajal võib teda leida nina raamatus, kinost, teatrist, kontserdilt või hoopis kunstisaalist. Samuti armastab ta pikki jalutuskäike – võimalusel linnast väljas looduses. Liikumiseks eelistab jalgratast, millega nakatus veelgi rohkem aastaid tagasi elu Taani vahet jagades.

Kui on midagi põnevat, asjakohast, kriitilist, olulist, tähelepanu nõudvat või lihtsalt huvitavat öelda või arvata turunduse teemal, kirjuta lahkesti aadressil [email protected].

Jaga lugu
Bestmarketing.ee toetajad:
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700