Best Marketing Club: teine esineja on Liina Liiv

26. maist 16. juunini toimub ürituste seeria Best Marketing Club, kus tuntud Eesti ettevõtete turundusjuhid räägivad, kuidas nad oma ettevõttes turundust korraldavad. Tele2 brändikommunikatsioon võitis aasta parima meediateo auhinna ning 5. juunil räägibki Best Marketing Clubis oma tegemistest Tele2 turundus- ja kommunikatsioonijuht Liina Liiv.

Neljaosalise veebiseminaride seeria Best Marketing Club teine esineja on Tele2 turundus- ja kommunikatsioonijuht Liina Liiv.  

2019. aasta alguses oli Tele2 enamike mõõdetavate brändi kvaliteedinäitajatega (välja arvatud hinnakuvand) oma peamistest konkurentidest mõnevõrra taga. Samas pole hind enam ammu telekomi sektoris peamine mõjutaja. Seega oli brändil vaja näidata ennast väljakutsuja rollis, kes murrab sektoris levinud tavasid. Tulemus? Koostöös MediaBrokeriga sündinud Tele2 brändikommunikatsiooni tegevused tunnistati 2019. aasta parimaks meediateoks. Aasta jooksul tehti kolm kampaaniat, mille tulemused ületasid kõiki ootusi.

„Tele2 on telekomiturul ambitsioonikas väljakutsuja bränd, tahame igavasse telekomisektorisse tuua värskust ja uut hingamist. 2019. aasta alguses lõime uue strateegia. Sellest lähtuvalt lõpetasime esimese telekomifirmana Eestis ära asjad, mis inimestele ei meeldi. Strateegiaga tahame säilitada hinnaliidri kuvandi, aga meie peamine eesmärk on saada parima klienditeenindusega ettevõtteks Eestis," kommenteeris Tele2 turundus- ja kommunikatsioonijuht Liina Liiv.

Soov saada parima teenindusega ettevõtteks kajastub ka ettevõtte igapäevastes toimetustes – loe tõestisündinud lugusid, mis leidsid aset eriolukorra ajal.

Liina Liiv räägib 5. juunil oma ettekandes järgmistel teemadel:

1. turunduse juhtimine, struktuur, koostöö teiste osakondade ja agentuuridega

2. mis mahub meie ettevõttes turunduse alla?

3. kliendikogemuse juhtimine

4. turunduskommunikatsioon ja -kanalid

5. sotsiaalmeedia ja muu digiturunudus

6. tarbijatrendid/tarbijakäitumine - muutused seoses kriisiga

BEST MARKETING CLUB

Kuidas meie oma ettevõttes turundust teeme?

26.05 – Kaubamaja turundusdirektor Enel Kolk

5.06 – Tele2 Eesti turundus- ja kommunikatsioonijuht Liina Liiv

9.06 – Bigbank Eesti turundusjuht Eve Järve ja kliendikogemuse juht Mirjam Peetsmann

16.06 – Alexela turundus- ja kommunikatsioonijuht Kadri Ambos ning turundustiimi juht Mariliis Mähhar

REGISTREERU SIIN!

Tere tulemast turundusklubisse! Kõikide klubide teema on järgmine: "Kuidas meie oma ettevõttes turundust teeme".   

Esimene Best Marketing Club koosneb neljast veebiseminarist, mis toimuvad neljal erineval kuupäeval vahemikus 26.05–16.06. Kellaaeg on kõikidel klubidel sama: 15.00–16.30. Iga veebiseminar kestab kokku poolteist tundi, koosnedes ca 45 minuti pikkusest ettekandest ning 45 minuti pikkusest vestlusest ja küsimustest/vastustest.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele ühe nädala jooksul pärast toimumist.

Veebiseminarid toimuvad Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Enne otseülekannet saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne ülekande algust õigesse keskkonda.

Veebiseminari on võimalik jälgida endale sobivas kohas ja selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on võimalik esitada esinejatele küsimusi, mida saab kirjutada vestluse (chat) kasti.

Jaga lugu:
Seotud lood
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831
Maarit Eerme
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: 51 44 884
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700