Best Marketing • 18 november 2019

Äripäeva raadiot kuuleb nüüd üle Eesti

Äripäeva raadiot saab nüüdsest kuulata kõikjal suurtes linnades üle Eesti.

Äripäeva raadio hakkab levima üle Eesti. Pildil on osa Äripäeva raadio toimetusest: Andres Panksepp, Rivo Sarapik ja Birjo Must.  Foto: Andras Kralla

Kaks aastat tegutsenud ja ettevõtlikule inimesele suunatud raadiojaam levib alates eilsest lisaks Tallinnale ja Harjumaale ka Tartu, Pärnu, Lääne, Saare ja Ida-Viru maakonnas.

"Meil on suur rõõm, et Äripäeva raadio programm jõuab edaspidi tuhandete uute kuulajateni. Ettevõtlikke inimesi on ju kõikjal Eestis ja saame nüüd neile pakkuda asjalikke ja harivaid saateid," rääkis Äripäeva raadio juht Birjo Must.

Kui praegu tuleb Äripäeva raadios igal nädalal eetrisse ligi 20 erinevat ärivaldkonda kajastavat värsket saadet, siis leviala laienemisega on raadioprogrammi oodata ka kohalikku ettevõtlust puudutavaid saateid. "Võime lubada, et juba järgmistes hommikuprogrammides võtame ühendust ettevõtjatega üle Eesti ja räägime erinevate piirkondade muredest ja rõõmudest. Lisaks täieneb programm näiteks põllumajandusest, metsandusest ja iduettevõtlusest rääkivate saadetega," rääkis Must.

Äripäeva raadio uued levialad.  Foto: Äripäev

Mitu saadet turundushuvilistele

"Digiturunduse praktikum" toob kuulajateni edukad, õpetlikud ja praktilised lood, kuidas digitaalse turundusega soovitud eesmärke saavutada. Saade on eetris kord kuus reedeti ja seda juhib Priit Kallas Dreamgrow Digitalist.

"Eetris on turundusuudised" vahendab turundus- ja reklaamivaldkonna uudiseid, intervjuusid, arvamus- ja kogemuslugusid ning kasulikke nõuandeid. Vahendame ettevõtjate lugusid ning propageerime turundusharu laiemalt. Saates esinevad loojad, ettevõtjad, juhid ja eksperdid. Saade on eetris kord kuus teisipäeviti ja seda juhib vabakutseline loovjuht Uku Nurk.

Lisaks kahele eelmainitud raadiosaatele räägitakse turundusest tihti ka saates "Juhtimislabor", kus edukad juhid ja oma ala tipud jagavad kogemusi ja õppetunde, kuidas paremaks juhiks areneda.

Äripäeva raadios on mitu head turundusteemalist raadiosaadet: "Digiturunduse praktikum", "Eetris on turundusuudised" ja "Juhtimislabor".

Valminud ka uus podcastid'e keskkond

Äripäeva raadiol on äsja valminud ka uus podcastid'e keskkond, kus saab kuulata saateid igal ajal nii otse kui ka järele ning neid ka alla laadida.

Saadete järelkuulamiseks on kõige mugavam laadida alla tasuta äpp, kus saab koostada oma playlist'e ja kuulata saateid ka offline'is olles. Lisaks on saated järelkuulatavad ka veebilehel raadio.aripaev.ee, kuhu lisandub iga päev viis saadet.

Tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve ameti aprilli alguses välja kuulutatud raadioteenuse osutamise tegevuslubade konkursi tulemusena sai Äripäeva raadio üleriigilise raadioteenuse osutamise tegevusloa. Tegevusluba antakse viieks aastaks ja see hakkas kehtima selle aasta 17. novembril. Seejärel levib Äripäeva raadio programm Harju, Tartu, Pärnu, Lääne, Saare ja Ida-Viru maakonnas.

Aktiivsele ja ettevõtlikule inimesele suunatud Äripäeva raadiojaam alustas tööd 4. septembril 2017. Iga kuu on raadio eetris neljakümne saate erinevate ärivaldkondade kohta. Lisaks äratab kuulajaid iga tööpäeva hommikul kolm tundi kestev hommikuprogramm, mille fookuses on päevakajalised majandusteemad ning persoonid. Saadete juhtimisse ja toimetamisse on kaasatud kümned kogenud majandusajakirjanikud ja kaasautorid.

Äripäeva raadio äpi saavad Androidi kasutajad alla laadida Google Playst sellelt lingilt ja Apple'i telefonide kasutajad App Store'ist sellelt lingilt.

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831
Maarit Eerme
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: 51 44 884
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700