Ülemiste keskuse turundusjuht lahkub ametist

Alates uuest aastast lahkub Ülemiste keskuse turundusjuhi ametikohalt pikaaegne turundusjuht Kristina Anðak.

Kristina Antðak peab Ülemiste keskuses töötatud aega väärtuslikuks kogemuseks ja on tänulik, et on saanud kaasa aidata keskuse arengule ja tänasele edule. "9 aasta jooksul on Ülemiste keskus kui ka keskuse turundus läbi teinud suured muutused ning täna on Ülemiste keskus klientide seas eelistatuim ja parima mainekuvandiga kaubanduskeskus," sõnas ta.

„Mul on olnud suur rõõm Kristinaga koostööd teha ja hindan kõrgelt tema panust Ülemiste keskuse arengus. Tema juhtimisel on Ülemiste keskuse turundustegevus saavutanud uue kvaliteedi, mis on Ülemiste keskuse tänases edus kaalukat rolli mängunud. Soovin Kristinale tuult tiibadesse ja edu kõigis uutes ettevõtmistes," ütles keskuse tegevjuht Guido Pärnits.

Kristina on otsustanud võtta mõneks ajaks aja maha ja tegeleda enesearengu ja muude tegevustega, mille jaoks seni igapäeva töö kõrvalt aega piisavalt ei ole jäänud.

Lähiajal uut turundusjuhti ei plaanita värvata ja turundusjuhi tööulesanded jagunevad digitaaltrurunduse projektijuhi ja sisekommunikatsiooni projektijuhi vahel.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

EESTI TEADUSAGENTUUR otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Eesti Teadusagentuur

03. märts 2019

LIVIKO otsib GRAAFILIST DISAINERIT

Liviko AS

25. veebruar 2019

LUX EXPRESS is looking for a PROJECT MANAGER

Lux Express

01. märts 2019