Gemius Eesti endine juht liitus Kantar Emoriga

Konsultatsiooniettevõtte Kantar Emori vastloodud digimeedia uuringute ärisuuna juhina asus sel sügisel tööle Ülle Marie Kalda.

Ülle Marie asub eest vedama uue internetikäitumise seirelahenduse KantarMetrix lansseerimist Baltikumis, mis keerab uue lehekülje digikäitumise mõõtmisel.

“Lähituleviku eesmärk on tuua Baltikumi turule uue põlvkonna internetikäitumise seirelahendus KantarMetrix, mis võimaldab hetkel turul olevatest lahendustest mitmekülgsemat lähenemist nii veebis näidatava reklaami kui ka sisu sõltumatuks monitoorimiseks. Kindlasti soovime arendusse kaasata Emori pikaajalise tele- ja raadiouuringute kogemuse ning ühendada uue toote võimalused olemasolevate meediauuringutega, pakkumaks digimeedia tarbimise kohta võimalikult laiaspektrilist infot,” rääkis Ülle Marie Kalda.

Kantar Emori Baltikumi juht Margo Veskimägi on optimistlik: “Ülle Marie laialdased kogemused digitaalse meedia vallas ning lai kontaktivõrgustik on heaks täienduseks kogu meeskonna strateegilisele lähenemisele meediauuringute arendamisel.”

Ülle Marie Kalda on tegutsenud digitaalse meedia valdkonnas juba aastast 1998. Tal on tugev kogemustepagas nii äri arendamisel, müügi- ja turundusstrateegias, kliendisuhete hoidmisel kui ka äriplaanide tegemisel. Eelnevalt töötas Ülle Marie rahvusvahelise uuringuagentuuri Gemius Eesti juhina, enne seda mitme kirjastamise ja meedia valdkonnas tegutseva rahvusvahelise ettevõtte Balti regiooni juhina. Oma tööelu kaheksa esimest aastat arendas ta internetimeediat kohalikes kirjastustes: Äripäeva Kirjastus, Õhtuleht ja Ekspress Grupp.

Kantar Emor (ärinimi AS Emor) on 1990. aastal loodud turundusteabe ja nõustamisteenuste pakkuja. Kantar Emori emafirma Kantar tegutseb enam kui 80 riigis.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

RUTHIE BELLE otsib TURUNDUSJUHTI

Ruthie Belle OÜ

22. veebruar 2019

EESTI TEADUSAGENTUUR otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Eesti Teadusagentuur

03. märts 2019