Hando Sinisalu • 13. september 2017
Jaga lugu:

Konkursi Aasta Digitegu 2017 reglement

Konkursi Aasta Digitegu 2017 tähtaeg on pikendatud 24. oktoobrini! Töö esitamine on väga lihtne ja soodne. Töid on oodatud esitama nii agentuurid kui ka kliendid.

Aasta Digitegu osavõtt saavutas eelmisel aastal oma kõigi aegade rekordi – proovime seda tänavu ületada! Üldjoontes jätkame eelmisel aastal väljakujunenud formaadis, lisasime paar kategooriat.

Ilu ja loovuse hindamise jaoks on konkursse palju, Digitegu hindab tulemuslikkust!! Veel parem kui esitad 4 tööd, sest sel juhul saad omale tasuta kaasa ka Best Interneti ühe päeva pääsme! on kaardistada kogu Eesti digitaalturunduse maastik – panna paika keskmine tase ja tunnustada parimaid. Digitegu tunnustab eelkõige digitaalturunduse tulemuslikkust – sest digiturunduses on kõik mõõdetav.

Konkursi uus tähtaeg on teisipäev, 24. oktoober 2017 kell 23:59.

Sel aastal saad saata töö konkursile vaid 60 € eest

Aasta Digitegu konkursi eesmärk

Digitegu konkursil on palju kategooriaid, et õunu ei peaks võrdlema apelsinidega. Kindlasti mõtlevad paljud – me pole sel aastal midagi silmapaistvat teinud. Vahet pole! Polegi vaja silmapaistvaid, vaid tulemuslikke töid. Saada konkursile töid, mis on olnud sinu aasta toodangus üle keskmise tulemuslikud. Võrdleme neid teistega ja saame teada, milline on Eesti digiturunduse tase – ja millised tipud tõusevad esile.

Miks osaleda:

•    Aitad kaardistada Eesti digiturunduse hetkeseisu ja taset;•    Võitjad saavad diplomid ja kajastuse Best Marketingis ja teistes Äripäeva kanalites•    Võitjad saavad esitleda oma töid Best Interneti konverentsi publikule – potentsiaalsetele klientidele

Kes osalevad:

Töid on oodatud esitama nii agentuurid kui ka kliendid. Konkursile on oodatud ka Eesti agentuuri poolt ekspordiks tehtud tööd. Välismaa agentuuri poolt Eesti kliendile tehtud töö ei kvalifitseeru.

Konkursi hindamiskriteeriumid on järgmised:

1.    Tulemuslikkus: 75% punktidest

2.    Loovus: 25% punktidestKes kvalifitseeruvad:

Kvalifitseeruvad tööd, mis on live (tarbijatele kättesaadavad/nähtavad) olnud perioodil 01.09.2016 – 20.10.2017.

Digitegu hindab Eesti residentide tehtud töid, sh ka välisturgudele suunatud töid. Ehk et kui Eesti agentuur teeb ekspordiks tööd, siis see loeb. Välismaa agentuuri Eesti kliendile tehtud töö ei loe.Töö esitamiseks laadi siit alla ANKEET!

Kategooriad:

•     Emaili turundus/uudiskirjad

•     Mobiilsed rakendused•     Mobiilireklaam•     Facebooki reklaam/makstud postitus•     Online reklaam (v.a. Facebook ja Google)•     Branded video•     Branded article/blogpost•     Google reklaam (Adwords)•     Integreeritud digikampaania (3 või rohkem kanalit)•     Veebilehe arendus•    Kampaanialeht (maandumisleht)

NB! Korraldajal on õigus kategooriaid omavahel liita.otsiaalmeedia juhtrojektijuhtigitaalsuuna juhtCEO ja strateegerfomance Marketing Manager

Žürii:

-    Kristel Leif, Swedbanki s

-    Jaan Naaber, Neway teenusedisainer ja strateeg-    Priit Leemet, Initiative'i turundusanalüütika üksuse juht

-    Katrina Toompere, Thorgate'i p

-    Paap Peterson, Age Comi d

-    Diana Taluri, Marketing Sharksi 

-    Karola Karlson, Taxify P

Tutvu Digitegu 2017 žüriiga SIIN! selguvad 2. - 3. novembril 2017 Tallinnas Mustamäe Apollo kinos toimuval Best Internetil.. NB! Ankeet koos loovnäidetega ei tohi suuruselt ületada 10 MB. Videoklipid on oodatud YouTube’i või Vimeo linkidena. Pildifailid mitte suurematena kui arvutiekraan. Samuti võivad konkursil osalejad laadida oma töid üles isiklikesse serveritesse, kasutada failijagamisprogramme ja saata oma konkursitööle viiv link eelmainitud e-posti aadressile. Tööd esitades palun lisa kindlasti rekvisiidid arve esitamiseks. Töö esitamise hinnale lisandub käibemaks.  

Võitjad

Kuhu ja kuidas saata:

Saada ankeet .pdf või .doc formaadis hiljemalt 20. oktoobril e-posti aadressile: silja@best-marketing.com

LISAINFO

Silja OjaDigitegu 2016 konkursi projektijuhtT: 5307 9151E: silja@best-marketing.com

www.bestinternet.ee

Äripäev AS

BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Enimloetud
Maarit Eerme
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 51 44 884Maarit.eerme@aripaev.ee
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561hando@best-marketing.com
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700catlin.puhkan@aripaev.ee
Helen Külaots
Helen KülaotsBest Marketingi kaasautorTel: +372 523 1550helen@best-marketing.com