• 22.09.16, 13:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Milline analüütiline protsess on digikampaaniate taga?

Digikommunikatsiooni tuleb käsitleda nagu iga teist kanalit, lihtsalt vormid on kõik oma nägu ja igale platvormile tuleb luua vastav sisu ja strateegia. Kuidas otsustada, milline on õige strateegia?
Rauno Kutti
  • Rauno Kutti
Lugu ilmus ajakirjas Kaja septembris 2016.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.03.26, 15:44
Norstat Express toob tarbija hääle kätte loetud tundidega
Paljud ettevõtted tegutsevad rütmis, kus otsuseid tuleb teha kiiresti ja tihti mitte kogu pilti nähes. Aega põhjalikeks analüüsideks kipub alati puudu jääma – olgu selleks värske, heakskiitu vajav kampaania, hinnastuse korrigeerimine või uue toote lansseerimine. Nii jääbki sageli otsuse aluseks varasem kogemus ja sisetunne. Siin saab aga appi tulla Norstat Express – lahendus, mis aitab ettevõtetel saada usaldusväärset tarbijatagasisidet tundide, mitte nädalatega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele