Ehtekunstnik ning omanimelise kaubamärgi disainer Tanel Veenre avaldas Äripäeva raadio saates „E-kaubanduse areng ja tulevik“, millised on Hiina turu eripärad ja mida ta ise on teinud selleks, et oma brändi ja toodetega sealsel pöörasel turul silma paista.
- Ehtekunstnik ja omanimelise brändi disainer Tanel Veenre Foto: Krõõt Tarkmeel
Tanel Veenre märkis, et Hiinas on kopeerimine juba kultuuriliselt sisse kodeeritud ja nad kopeerivad peale toodete ka inimesi. Koopiate ja koopiate tegijatega ei ole aga mõtet tema sõnul võidelda, kuna Hiinas on tohutu koopiate tööstus ja pigem arvab ta, et koopia on originaali turundus. Samas märkis Veenre, et ainuke asi, mida ta teha saab, on see, et tema imago- ja tootepildid sealsetes e-poodides võltstoodete juurest maha võetaks. Selleks on tal palgatud ettevõte, kes regulaarset monitooringut teeb ja piltide eemaldamise eest hoolitseb.
Seotud lood
Aastalõpu firmapeo korraldamine on suurepärane võimalus näidata töötajatele ja klientidele, kui väga neid hinnatakse. Selleks, et valida ettevõtte üritusele sobiv mööbel ja aksessuaarid, mis loovad õige atmosfääri, tuleb appi Different.