Autor: Hando Sinisalu • 5. september 2022

Miks osaleda Best Internetil: programmijuhi soovitused

Tänavune Best Internet on pandud kokku põhimõttel, et osalejad saaksid nii loovideid ja inspiratsiooni kui ka praktilisi näpunäiteid olulisemate turundustööriistade kasutamiseks. Konverentsi programmijuht Hando Sinisalu on kokku pannud parimad palad, mida ei tasu konverentsil maha magada.
Hando Sinisalu eelmisel aasta Best Internetil Aasta Digitegu võitjatele auhindu üle andmas.

Alustan turundustööriistade osast - see osa on üles ehitatud mini-töötubadena, kus esitlusele järgneb võimalus esitada küsimusi ja saada lahendus just konkreetselt sind vaevavale probleemile.

Google Analytics 4 töötuba viib läbi Iliern Low Google Euroopa peakorterist Iirimaalt. Kuna tegu on enamike turundajate poolt kasutatava tööriistaga, on see töötuba suunatud edasijõudnute tasemele.

Salesforce'i töötoas oleme palunud panna põhirõhu näidetele, kuidas ettevõtted saavad seda tarkvara enda turunduses kasutada ja mis kasu see toob. Salesforce’i partneri LeverUp Baltikumi juht Märt Jõesaar suunab selle töötoa pigem neile, kes täna veel Salesforce'i ei kasuta, aga sooviksid ehk tulevikus seda teha.

Ka Hubspoti töötuba on suunatud neile, kes tunnevad asja vastu huvi ja kaaluvad Hubspoti kasutuselevõttu. Selle töötoa viib läbi Kristine Hansen Norrast.

Canva Premium töötuba on suunatud edasijõudnutele ja selle läbiviijaks on üks maailma 15st Canva ametlikust koolitajast Hadas Avidor Goldin Iisraelist.

Maailma kõige populaarsema e-maili turunduse tarkvara Mailchimpi töötuba on suunatud samuti edasijõudnutele ja selle läbiviijaks on Põhjamaade ainus ametlik Mailchimpi koolituspartner Eeva Honkala.

Suures saalis pakuvad ideid ja inspiratsiooni agentuuride loovjuhid ja konsultandid nii Eestist kui ka Soomest, Taanist, Rootsist, Horvaatiast, Leedust ja Türgist.

Eraldi äramärkimist vääriks USAs tegutseva Eesti SEO guru Karl Kanguri ettekanne, samuti Meta Rootsi loovjuhi Jenni Arvenäsi ja Leedu agentuuri Not Perfect Vilnius asutaja Paulius Senuta ettekanne, kelle eestvedamisel loodud kampaania „Call Russia“ on läbi aegade kõige rohkem maailma meediatähelepanu saanud töö Baltikumis.

Best Internetil tasub osaleda nii neil turundusjuhtidel, kes tegelevad strateegia ja suure pildiga kui ka neil turundusspetsialistidel, kelle ülesandeks on konkreetsete kampaaniate elluviimine.

Digiturunduse aastakonverents Best Internet 2022 toimub 20.-21. septembril Tallinnas Filmimuuseumis.

Esinejate seas on mõningad muudatused. Tutvu programmi ja esinejatega SIIN ning soeta soodushinnaga pilet SIIT. Soodushind kehtib veel vaid 12. septembrini (k.a).

Jaga lugu
Bestmarketing.ee toetajad:
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700