• 23.02.21, 12:29

Äripäeva majandustulemus ületas hüppeliselt prognoose

AS Äripäev lõpetas 2020. aasta 15,6 miljoni eurose käibe ja 1,32 miljoni eurose ärikasumiga. Käive jäi aasta varasemale 6% alla, samas oli kasum mullusega samas suurusjärgus.
Äripäeva sügisene sihtide seadmise konverents Äriplaan 2021 toimus vahepealse koroonapausi tõttu peaaegu tavapärasel kujul. Laval on Delovõje Vedomosti peatoimetaja Polina Volkova ja Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel.
  • Äripäeva sügisene sihtide seadmise konverents Äriplaan 2021 toimus vahepealse koroonapausi tõttu peaaegu tavapärasel kujul. Laval on Delovõje Vedomosti peatoimetaja Polina Volkova ja Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel.
  • Foto: Raul Mee
Tulemus ületab tunduvalt Äripäeva riskiprognoosi, mille tegime mullu aprillis koroonakriisi alguses.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.08.25, 13:23
Kuidas mõõta turundust nii, et see päriselt ärile väärtust looks?
Turunduse edu ei peegeldu ainult tuntuses või nähtavuses meedias. Brändi kasvatamine ja äriline mõju nõuavad täpsemat analüütikat, õigete mõõdikute valikut ja ostjate arvu suurendamist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele