Best Marketing • 30 aprill 2019
Jaga lugu:

Havas Digitali juhiks sai Toomas Tepomes

Alates 2019. aasta algusest on digiagentuuri Havas Digitali juhiks pikaajalise valdkonna kogemusega Toomas Tepomes.

„Havas Digitalis on hetkel 20 oma valdkonna spetsialisti, kes tegelevad digiturunduse, digimüügi ning andmetega seotud analüütika ja uuringutega. Meie fookuses on olla eesmärkidest lähtuv ja läbipaistva hinnastusega partner, kelle tugevuseks on kindlasti Pan-Balti koostöö ning kuulumine globaalsesse Havasi võrgustikku,“ rääkis Tepomes.

Toomas usub, et nii nagu innovaatilised ettevõtted liiguvad valdkonnaüleste tiimide suunas, peavad selle trendiga kaasa minema ka agentuurid. See tähendab erinevate tehniliste ja sotsiaalsete oskustega inimeste ühistööd. Kuna agentuuride nn igav pool – raporteerimine, analüüsid, testid jm – suure tõenäosusega ühel hetkel automatiseeritakse, siis peavad agentuurid muutuma oma klientide jaoks konsultantideks, probleemide lahendajaks ja olema rohkem klientide äriga seotud. See ongi hetkel Toomase ja tiimi jaoks ühtpidi suurim väljakutse, teisalt konkreetne eesmärk lähitulevikuks.

Toomas Tepomes on ülikoolis õppinud juurat ja ajalugu ning tegeles pärast ülikooli peamiselt müügitööga, kuid viimased 12 aastat on ta tegutsenud hoopis digimaailmas. Oma teekonda alustas Toomas interneti uuringute agentuuri Gemius Eesti osakonna juhina. Läbides põhjalikud koolitused, mida saab digiturunduses andmetega teha, juhtis ta järgmised aastad Ferratumi, Viasati ja Viaplay ning Eesti Energia digiturundust ja -müüki. Alates selle aasta jaanuarist kasutab ta oma aastatega kogunenud kogemustepagasit Havas Digitali klientide hüvanguks.

Havas Digital on globaalne digiturunduse agentuur, mis on Havasi kaudu esindatud enam kui 100 riigis. Eestis loovad tähendusrikkaid suhteid brändide ja inimeste vahel lisaks Havas Digitalile ka Havas Creative, Havas Media ja Havas Communications.

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831marianne@bestmarketing.ee
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988kristi@bestmarketing.ee
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561hando@best-marketing.com
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700catlin.puhkan@aripaev.ee