Silja Oja • 30. aprill 2018
Jaga lugu:

Powerhouse'i tegevjuhiks saab Taivo Paju

Taivo Paju  Foto: Katri Korbun

Alates kolmapäevast, 02. maist saab kommunikatsioonibüroo Powerhouse tegevjuhiks ja konsultandiks pikaaegne ajakirja Director peatoimetaja Taivo Paju. Ettevõtte senine juhataja Janek Mäggi asub tööle riigihalduse ministrina.

Taivo Paju liitumine Powerhouse’iga oli plaanis sellel aastal, kuid nüüd tuli see aeg veidi lähemale,“ ütles kommunikatsioonibüroo Powerhouse senine juhataja ja konsultant Janek Mäggi. „Taivo Paju on mitmekülgse kogemusega ettevõtja, majandusajakirjanik, konsultant. Oleme töötanud koos Äripäevas 1994-1997 ning aastate jooksul palju koostööd teinud. Taivo kompetents ja võimekus on ameti jaoks väga hea. Ettevõtte ärijuhi ja juhatuse liikmena jätkab ettevõtte asutamisest 2000. aastal seda tööd teinud Robert Mandelkorn.“ 

„Kindlasti toob Taivo ettevõttesse uusi tuuli, laiendab kompetentsi ja täiustab kogemusi,“ sõnas Janek Mäggi. „Oleme viimase aasta jooksul käivitanud Powerhouse’i Lõuna-Eesti büroo, mida juhib pikaaegse ajakirjanduskogemusega Nils Niitra ning disaininud oma teenuste portfelli. Suhtekorraldusturul on viimastel aastatel väga populaarseks osutunud valitsussuhted. Kõik konkurendid on töötanud kas valitsuse pressibüroos või muud sellist. See on väga oluline valdkond, mida tunda. Ma tahan näha, kuidas riik toimib, ma tahan näha, mida ma suudan selle riigi heaks kümne kuu jooksul teha, aga ma ei loobu kindlasti ka sellest, mille olen ise oma kätega üles ehitanud, sest Powerhouse ja kõik ettevõtte töötajad on selleks liiga olulised."

„See ei olnud lihtne otsus,“ ütles Powerhouse OÜ tegevjuht Taivo Paju. „Selge on, et Powerhouse on Janek Mäggi ministriks oleku ajal ja hiljemgi avalikkuse teravdatud tähelepanu all. Seepärast on nii minul kui Janekil sama huvi – et oleks selge joon vahel firmal ja tema ministriametil. Powerhouse’i põhiäriks on olnud ja on ka praegu ikkagi äriettevõtete nõustamine. Ametis on Eesti üks kõige professionaalsem meeskond, kellega koos loodame järgneva aasta jooksul äri arendada ja kasvatada.“

Kommunikatsioonibüroo Powerhouse on asutatud 2000. aastal ning kuulub aastaid Eesti suuremate kommunikatsioonibüroode hulka. 2017. aastal laienes ettevõte Tartusse ning asutas Lõuna-Eesti büroo, mille juht on Nils Niitra. Powerhouse kuulub alates 2003. aastast rahvusvahelisse Media Consulta Networki, mille peakorter asub Berliinis. Powerhouse pakub partnerite kaudu teenust Lätis, Leedus ja Soomes.

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Enimloetud
Jekaterina Molotkova
Jekaterina MolotkovaBest Marketingi juht-toimetajaTel: +372 5620 6764jekaterina@bestmarketing.ee
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561hando@best-marketing.com
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700catlin.puhkan@aripaev.ee
Helen Külaots
Helen KülaotsBest Marketingi kaasautorTel: +372 523 1550helen@best-marketing.com