• 30.04.18, 17:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Balbiino uus turundusdirektor on Heikki Põhi

Balbiino turundusdirektorina asus tööle Heikki Põhi, kellel on laialdane töökogemuses nii toiduainetööstuse kui ka teiste valdkondade turunduse juhtimisel.
Heikki Põhi
  • Heikki Põhi
„Mul on väga hea meel, et saan hakata juhtima Eesti suurima jäätisetootja turundust ja panustada kodumaiste brändide arengusse,“ ütles Heikki Põhi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.10.25, 12:46
Hea veebileht peab looma emotsiooni
Emotsionaalne turundus ei tähenda ainult reklaame, rääkis disainiagentuur Hable juht Otto Jaansoo. Tema sõnul ka koduleht peab tekitama tundeid – esimeste sekundite kogemus ja emotsioon on väga tähtis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele