8. aprill 2016
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Microsofti Baltikumi turundusjuht on Helena Kivi-Rannik

Helena Kivi-Rannik
Helena Kivi-Rannik vastutab uues rollis Microsofti turundustegevuste strateegilise planeerimise, elluviimise ja turunduseelarve eest B2B ja B2C segmendis Eestis, Lätis ja Leedus.

Turundusega on Helena olnud seotud viimased 15 aastat, millest viimased 5 aastat oli ta Microsoft Eesti turunduskommunikatsioonijuht ning suurklientide suunalise turunduse koordinaator Baltikumis. Varasemalt täitis Microsofti Baltikumi turundusjuhi ametit leedulane Aleksandras Golod, kes siirdus Leedu start-up ettevõttesse Ruptela äriarendusjuhiks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Bestmarketing.ee toetajad:
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi turunduslahenduste müügijuhtTel: +372 5331 5700