• 10.02.16, 13:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kes on Aasta Turundustiim 2015?

Best Marketing viib ka sel aastal agentuuride juhtide ja strateegide seas läbi uuringu, et selgitada välja tiitli Aasta Turundustiim võitja.
Aasta Turundustiim 2014: Starman
  • Aasta Turundustiim 2014: Starman
  • Foto: Marko Mumm
Best Marketing küsib juba 5. aastat järjest 50 Eesti loov-, meedia, üritusturundus- ja digiagentuuri juhi / loovjuhi / strateegi arvamust selle kohta, millise ettevõtte turundustiimi tegevus eelmisel aastal nende arvates kõige enam professionaalsusega silma paistis. Igal vastajal palutakse nimetada kuni kolm silmapaistvat turundustiimi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.11.25, 12:52
Eliis Pärna-Kundla: ChatGPT-le tehti USAs telereklaam, aga AI ise turundajatele telerit ei soovita
Tehisintellekt muudab kõike, alates sellest, kuidas me töötame ja suhtleme, kuni selleni, kuidas me reklaamime. Ometi püsib tõde, et brändi ei ehitata ilma inimesteta. OpenAI värske kampaania kinnitab seda hästi ja näitab, et isegi tehnoloogiaettevõtted rõhutavad nüüd inimlikkust, mitte masinat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele