• 10.12.15, 12:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Gemius Eesti ametlik esindaja on Ülle Marie Kalda

Alates 2015. aasta detsembrist vastutab Gemius Eesti igapäevategevuste eest Ülle Marie Kalda.
Gemius Eesti ametlik esindaja on Ülle Marie Kalda
  • Foto: Gemius Eesti
Ülle Marie on digitaalse meedia valdkonnas,  sealhulgas müügi- ja turundusealal tegutsenud üle 16 aasta. Aastatel 2008-2014 vastutas ta rahvusvahelise ettevõtte Bulls Press Balti regiooni juhina ettevõtte müügi-, turundus- ja arendustegevuse eest kogu regioonis. 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.10.25, 10:32
Ärikingituste uus jõud: vähem plastikut, rohkem tähendust
Ärikingituste roll turundusmaastikul pole kuskile kadunud ning on endiselt oluline – need loovad brändi nähtavust, tugevdavad kliendisuhteid ja pakuvad meeldejäävat emotsiooni. Aga milline on üks hea ärikingitus, mis keskendub kvaliteedile, praktilisusele ning millel on ka pikaaegne väärtus?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele