Autor: Silja Oja • 1. oktoober 2013
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Balti Veski AS otsib müügi- ja turundusdirektorit

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on kõrgharidus ja vähemalt 5-aastane müügi-  ja meeskonna juhtimise kogemus, soovitavalt FMCG müügi valdkonnast. Kandideerimise tähtaeg on 20. oktoober.

Balti Veski AS emaettevõte on Soomes tegutsev veski Helsingin Mylly OY, mille omanikuks on eesti rahvusest perekond Puhk. Juba esimese Eesti Vabariigi ajal tegutses aktsiaselts J. Puhk & Pojad, isa Jaak ja 5 poega, kellele kuulus muuhulgas suur jahuveski ja ladude ning kaupluste võrk üle Eesti. 1934. aastal otsustas ärimees Eduard Puhk (üks viiest vennast) haaret laiendada ning ehitas veski Helsingisse. Veski töötab Soomes tänaseni Helsingin Mylly Oy nime all, aga asukohaga Järvenpääl, mis on uus 1992.a. ehitatud ning on põhjamaade modernseim veski.

Eesti taasiseseisvumine võimaldas 1993. aastal perekond Puhkil uuesti Eestis äriga algust teha. Balti Veski AS on firma, mis loodi perekond E. Puhki poolt rajatud Helsingin Mylly Oy tütarfirmana. Järgime oma eelkäija kõrget ärikultuuri ja traditsioone. Soovime, et tootemärk Veski Mati on väärt kauba ja hea toote sümbol.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Bestmarketing.ee toetajad:
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi turunduslahenduste müügijuhtTel: +372 5331 5700