• 12.06.13, 13:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Case study: "Kui jood, ära uju"

Miks valis Päästeamet oma tänavuse kampaania tooniks Tujurikkuja huumori, mitte šokireklaami? Päästeameti riskikommunikatsiooni ekspert Annika Koppel: "Üks suurim šokireklaamide puudus on see, et kiire märgatavuse järel langeb nende mõju järsult. Eemaletõukav kontseptsioon tekitab pigem vastumeelsust ja ignoreerimist ning sõnum jääb tahaplaanile. See on täiesti loomulik reaktsioon ja selle vältimiseks oleme oma veeohutussõnumit püüdnud esitada nii, et sihtgrupp sellest mööda ei vaataks." Loe Päästeameti kampaania "Kui jood, ära uju" case study!
Vaata kampaania "Kui jood, ära uju!" klippe: "Purjusujuja Ott Padujärve treeninglaagris" ja "Purjusujumise treeninglaager"

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.11.24, 15:21
Number 1 põhjus, miks ettevõtted Google reklaamidega ebaõnnestuvad
2024. aastal on Google Ads ettevõtete jaoks üks olulisemaid kanaleid digiturunduses. Üle maailma ligi 80% ettevõtetest kasutab Google reklaame müügitulemuste kasvatamiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Bestmarketing esilehele