• 21.05.13, 11:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

EBS otsib vilistlas- ja korporatiivsuhete spetsialisti

EBS otsib VÕTMEINIMEST, kes pühendaks ennast meie kõige hinnalisema vara – vilistlaste ja ärikogukonna - hoidmisele ja kasvatamisele. Vähem tähtis pole ka kodu- ja välismaiste avalike ja vabakonna organisatsioonide teenindamine. Kandideerimise tähtaeg on 31. mai 2013.
1988. aastal asutatud 1500 tudengiga Estonian Business School on vanim äriharidust pakkuv hariduskontsern Baltimaades. Tänaseks on Tallinnas ja Helsingis tegutsev EBS kasvanud üheks Baltimaade suurimaks äri- ja juhtimisalast tasemeõpet pakkuvaks rahvusvaheliseks eraülikooliks, kus saab omandada riiklikult tunnustatud eesti- ja ingliskeelset haridust gümnaasiumi, bakalaureuse, magistri ja doktoriõppes ning juhtimisalast täiendharidust. 2013. aastal tähistab EBS oma 25. tegevusaastat.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.03.26, 12:10
Miks pikaajalised koostööd sisuloojatega muutuvad brändide jaoks üha väärtuslikumaks
Influencer-turundus on viimase kümnendi jooksul muutunud brändide jaoks üheks peamiseks viisiks sihtrühmani jõudmiseks. Samas põhineb suur osa koostöid endiselt lühiajalistel kampaaniatel, mille mõju kaob sageli sama kiiresti kui kampaania ise. Olgu tegu toidu, moe, tehnoloogia või meelelahutusega – koostöö brändide ja mõjuisikute vahel on tänapäeval turundusstrateegiate igapäevane osa.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele