25. oktoober 2010
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Spämmijast seaduskuulekaks otseturustajaks – on see võimalik?

Advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius advokaat Ave Piik (fotol) kirjutab sellest, kuidas teha e-postiturundust seadusega kooskõlas. Informatsioon, mida iga turundaja peaks kindlasti teadma.

Sinu e-postkast on jälle rämpskirjadega üle kuhjatud ja telefonile tuli taas soovimatu reklaamihõnguline tekstisõnum? Sa leiad end järjest tihemini selle kõige üle kaeblemas, aga pole ka päris kindel, kas ja mida olukorra lahendamiseks ette võtta?

Sa soovid olla efektiivne müüja ja kasutada moodsaid turundusvõtteid, kuid pole kindel, kellele ja kuidas sa oma sõnumiga läheneda võid? Loe edasi OKIA blogist.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Bestmarketing.ee toetajad:
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi turunduslahenduste müügijuhtTel: +372 5331 5700