• 27.04.09, 11:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nick Baggott'i internetiturunduse meistriklass

ÜLEVAATLIK INTERNETITURUNDUSE MEISTRIKLASS MAAILMATASEMEL KOOLITAJALT!21. aprillil2009 esineb Tallinnas Audentese ülikoolis tunnustatud Briti digitaalse turunduse ekspert NICK BAGGOTT, kelle Eestis toimuv internetiturunduse meistriklass on mõeldud spetsiaalselt TURUNDAJATELE, mitte internetiturunduse ekspertidele.
Nick Baggott'i kõrget taset koolitajana internetiturunduse valdkonnas kinnitab fakt, et lisaks mitmetele mainekatele koolitusfirmadele on ka maailma suurim tarkvarafirma ta oma sisekoolitajaks valinud - nimelt töötab Nick Baggott Microsofti turundusinimeste koolitajana üle maailma.

Seotud lood

Uudised
  • 17.03.09, 14:46
Miks osaleda?
21. aprillil 2009 esineb Tallinnas tunnustatud Briti digitaalse turunduse ekspert NICK BAGGOTT, kelle Eestis toimuv internetiturunduse meistriklass on mõeldud spetsiaalselt TURUNDAJATELE, mitte internetiturunduse ekspertidele.
Uudised
  • 25.03.09, 10:19
Osalejate nimekiri
  • ST
Sisuturundus
  • 20.01.26, 09:09
Kas investeeringust on saanud järjekordne kulu turunduses?
See on lause, mis paneb iga turundusjuhi mõtlema. Ja kui sa oled aus, siis ilmselt oled ka ise seda mõelnud: kas raha, mida me turundusele kulutame, tuleb päriselt tagasi?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele