• 07.01.09, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Star FM - Nr 1 raadiojaam Tallinnas ja Harjumaal

TNS Emori viimase (27.08.2008 - 25.11.2008) raadiopäeviku-uuringu andmeil on Star FM Tallinnas ja Harjumaal kuulatavaim eestikeelne raadiojaam. Star FM-i kuulab 24% Tallinna ja Harjumaa raadiokuulajatest. Star FM-ile järgnevad Vikerraadio ja Sky Plus, vastavalt 22% ja 21,5%.
Star FMi tegevjuhi Toomas Vara sõnul on edu aluseks hea muusikavalik ja hulgaliselt austajaid leidnud hommikuprogramm koosseisus Peeter Oja, Allan Roosileht ja Pille Minev:

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.01.26, 20:37
Startis uhiuus üle-eestiline raadiojaam XFM
Eetrimeeskonnaga liituvad ka ülipopulaarsed Kermo Murel, boipepperoni ja qslap
19. jaanuaril jõudis Eesti raadiomaastikule uus tegija – raadiojaam XFM. Digitaalse välimeedia ja raadiolahenduste ettevõte Digiposter käivitab Tre Raadio senistel sagedustel uue üle-eestilise kanali, mis hakkab kõlama nii FM-sagedustel kui ka DAB+ levialas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele